Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több napja élvezett el a fiú,...

Több napja élvezett el a fiú, azaz pisilt többször, esetleg előváladék lehet az ujján mikor ujjaz (Vagy csak a csiklót, hüvely bemenetet simogatja), a lánynak ovulációja van. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elméleti kérdés, szerintem nem, de most hasonló kérdéseket olvastam és annyira megoszlanak a vélemények. Ti mit gondoltok erről?

Szerintem kizárt, de miért van az hogy más rávágja erre hogy persze, lehet, meg hogy vegyen tesztet mert szüksége lesz rá?



2018. nov. 5. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van bárki aki igy lett bábás vagy ismertek ilyet? Azért hiszik azt a válaszolók hogy így sikerülhet?


Köszönöm a rendes válaszokat, véleményeket

2018. nov. 5. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi bajod van?
2018. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy szimpla elméleti kérdés. Zavar hogy mindenhol más és más választ kapnak a kérdezők hasonló szituációban, így érdekel hogy most, itt a gyakori oldalon mit válaszolnának egy ilyen szituációra.
2018. nov. 5. 19:41
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem, a sperma nem él sokáig a levegőn, a pisilés után gondolom mos kezet. Hüvelybemenetnél nem fog megtermékenyíteni az előváladék. Amúgy teljesen kusza amit írsz.
2018. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mivel én óvszerrel vagyok együtt párommal ha együtt vagyok igy nem vállalom azt hogy lehordjanak, ha olyan kérdést kiírók, hogy: “a fium napok óta nem élvezet el. Max előválladékos volt a keze mikor megujjazott mert előtte izgatta magát, de az utolsó élvezése óta többször pisilt (vagy adott szituban csak simogatott) lehetek terhes?”


Viszont érdekelnek ilyen kérdésre az itteni válaszok, mert más fórumokon elég ellentmondásos válaszok érkeztek az ilyen kérdésekre. Érdekelt itt milyen válasz születik.

2018. nov. 5. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet, sokan annyira túl aggódják a dolgot, mert sajnos buták. Bár inkább ez, minthogy a tanulatlanság miatt terhesség legyen a vége :D
2018. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na eddig az én elméletem vezet (hogy ennyitől nem lehet) csak tudnám más ember miért gondolja úgy hogy, de, igen lehet...
2018. nov. 5. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Át sem tudják gondolni a dolgot, hogy mitől függ egy terhesség létrejötte! Nincsenek alapvető biológiai-anatómiai információk birtokában.
2018. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem erről az egészről,hogy leginkább csak azért adnak igen választ az ilyen kérdésre,hogy jól felidegesíték a h.lye p.csát,aki ilyen kérdést kiír(nem rád értettem kérdező).

Hiszen,aki annyi alapvető biológiával nincs tisztában hogy hogyan fogan a gyerek,annak úgyis mind1 a válasz.

De egyébként,nem,ettől nem lehet teherbe esni,hiszen a spermiumok nem bírják sokáig szabad levegőn.

2018. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!