Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Megjött a menstruációm.

Az alábbi tüneteim vannak,amit nem tudok hova tenni..:

2 hét alatt sokat híztam,főleg hasra,étrendem nem változott

Feszültnek érzem magam

Szombaton kicsit iszogattunk,semmi bajom nem volt,nem rugtam be. Másnap reggel nagyon rosszul voltam,egész nap hánytam,szó szerint minden kijött belőlem.

Volt már,hogy többet ittam a kelleténél,voltam már másnapos,de ez olyan szinten hihetetlen volt,főleg hogy nem vittem túlzásba az alkoholt,hogy nem tudom hová tegyem..

Szerintetek állhat valami a háttérben? Vagy többet látok bele a dolgokba?


2018. nov. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A teszt ennyire utoljára jut mostanában az emberek fejébe?


Bocs kérdező, nem ellened irok, csak ma irom le 6xra hogy “tesztelj”


De neked is ezt mondom. Tesztelj. Amugy ha volt védekezés nélkül szex lehet hogy terhes vagy, ám volt mensid, igy pici rá az esély. De tudod. A teszt segít! ;)


Ellenben ezek nem kimondottan terhes tűnetek.

2018. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha megjött, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Normális esetben a terhesség elején nem is hízol sokat.
2018. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért nem teszteltem,mert megjött. Ha nem is terhesség , olyan furcsán érzem magam.. ha nem lesz változás,felkeresem a háziorvosom. :)
2018. nov. 5. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor nyugi. :) nem lesz egy baba. Szerintem.
2018. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!