Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már két menstruációm...

Ha már két menstruációm kimaradt, és ma szexeltem valakivel védekezés nélkül, van értelme a tabinak?

Figyelt kérdés
Szóval már 2 alkalommal elmaradt,de csak tavasszal voltam vkivel, azóta nem. Ma szexeltem,de nem belém élvezett el, viszont nem volt gumi. Érdemes tabit iratnom, vagy nem,mert úgysem vagyok most olyan állapotban,hogy terhes lehessek?

2018. nov. 5. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lehetsz.
2018. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős vagy? Én 40 éves, 7 hónapja nem védekezünk, de nincs baba.
2018. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.

Ha nincs peteérés akkor terhes sem lehetek, és mivel nem menstruáltam már jó ideje, ezért gondolom, hogy felesleges elmenni.

2018. nov. 6. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog, hogy nem menstruálsz. Menj orvoshoz.

Egyébként előszőr peteérésed lesz, utána vérzés. Szóval bármikor terhes lehetsz, mivel nem tudod mikor lesz az "első" peteérésed.

2018. nov. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Egy-egy alkalmi szex miatt ne tömd magad hormonokkal, főleg hogy anélkül is gond van vele.

Gumit húzzatok, mert bármikor lehetsz terhes, és mindig olyan állapotban vagy, hogy elkapj egy kellemetlen fertőzést. Az kevés, hogy valaki rendszeresen fürdik.

Kicsit olvass már utána, hogy mit kockáztatsz.

2018. nov. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanultál volna egy kis biológiát, rájönnél, hogy előbb vagy ovuláció, aztán menzesz. Hiába nem volt x hónapja, így még kiszámolni sem tudod, mikor van a következő. Ha épp akkor volt, mikor a szex, akkor rácsesztél.
2018. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!