Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt nem leszek ìgy terhes?...

Mièrt nem leszek ìgy terhes? Elvileg a megszakìtàs nem vèdekezès.

Figyelt kérdés
Sziasztok, mièrt nem esem ìgy teherbe? Hosszù èvek òta megszakìtàsosan "vèdekezünk" sőt kb 4 hònapja nèha nèha mèg belèm is èlbezett a pàrom. Nem lettem terhes. Szeretnènk majd babàt,de èn nem bànnàm ha màr jönne,de nem jön ezzel a mòdszerrel :( Pàrom azt mondja mèg nem kène,vàrjunk jövő nyàrig legalàbb vagy kicsit tovàbb,hogyan győzzem meg? Vagy törődjek bele ès vàrjak türelmesen? Màs hogy lesz vèletlen terhes? Ès èn mièrt nem? Mert amùgy ha mègis becsùszna megtartanànk ès pàrom is örülne.

#Megszakìtàs
2018. okt. 23. 21:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Mi 10 hónapig védekeztünk az esküvőnk előtt megszakítással. Nem lettem terhes. Aztán az első éles hónapban, amikor nem szakítottuk meg, sikerült is. Később még kétszer estem teherbe (az első végül nem maradt meg sajnos), mindkétszer rögtön összejött. Szóval közel sem biztos, hogy gond van, csak mert megszakítással nem csúszik be.
2018. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Tíz év alatt nem jött össze megszakítással, megszakítás nélkül pár hónap alatt teherbe estem, szerintem ott lesz baba a megszakításból, ahol a férfi nem húzza ki időben, amelyik jól csinálja, attól nem fogsz így teherbe esni.
2018. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hàt akkor az èn pasim nagyon ügyes :)

De ugye volt rà pèlda hogy egy hevesebb èjszaka folyamàn nem vette ki ès belèm èlvezett,mùlt hònapba is kb 4szer,màsnak becsùszik?

2018. okt. 23. 22:11
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Mi is 10 évet "védekeztünk" megszakítással, soha nem volt semmi gond, amikor meg élesben csináltuk a második hónapban összejött.

Szerintem is ott van gond, ahol nem veszi ki időben a férfi vagy nem tudja magát kontrollálni.

A világon nincs annyi véletlen teherbeesés, mint itt gyakori. (itt mindenki védekezik és mégis terhes lesz)

2018. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

Másnak épp peteéréskor csúszott be. Nektek meg lehet, hogy pont nem.

Nem túl szép dolog, de egy barátnőm is így akart teherbe esni, sőt ő még a peteérését is figyelte titokban és megpróbálta rá venni a pasiját, hogy épp akkor élvezze bele. Egyszer meg is történt,mégsem lett belőle gyerek. Ezzel azt érte el, hogy lebukott és a srác azóta csak óvszer én hajlandó csinálni. (a köztük lévő bizalomról már ne is beszéljünk)

2018. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hàt igen,el is hiszem,èn nem akarok ilyet csinàlni,de nagyon szeretnèk màr gyereket
2018. okt. 23. 22:31
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Olvastam errol egy tanulmanyt, ahol a vizsgalt ferfiak kb. 40%-anak nem volt sperma az elovaladekaban (tobb ido eltelt a vizsgalati idopontok kozott), a tobbieknek igen. Akinek nem volt, annak sosem volt. Szoval, ha a parod tenyleg ugyes, es egy kicsi sem megy be, akkor valoszinuleg o az elso csoportba tartozik. De olvastam itt olyarol, akik 9 evig voltak egyutt mmegszakitasosan, mikor jott a meglepi. Mi 8 honapig voltunk egyutt igy a tervezett gyerekvallalas elott, es semmi, viszont az elso eles honapban megfogant a gyerekunk.
2018. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor ha tovàbbra is nem figyelünk annyira,mert azèrt ezt a megszakìtàst pàr hònapja "eljàtszuk" ùgymond,mert lehetsèges hogy nem kapja ki időben(ezt azòta gondolom amiòta pàrszor belèm èlvezett, ès ő is mondja hogy azòta nehezebb kivenni időben, mert ràkapott az ìzère.)Vagy megùjjaz spermàs kèzzel akkor lehet hogy előbb utòbb be is csùszhat?
2018. okt. 23. 22:38
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

Mi 6 évig védekeztünk megszakítással, első nem megszakításnál terhes lettem.


Tesómék 10 évig, és ő sem lett terhes.


Barátnőmék szintén 6 évig és ő is csak mikor már nem szakították meg lett terhes.


Szóval ezen ne parázz, nem jelez bajt.


23 hkm :)

2018. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

Mi a ferjemmel 16 eve vagyunk egyutt es szinte az elejetol a megszakitasos modszert hasznaltuk. Terhes csak akkor maradtam mikor elesbe ment es nem vigyazot.

Viszont egy jo tanacs aztan ugyis azt csinalsz amit jonak latsz. Ne akarj ugy teherbeesni, hogy a parod meg nincs teljesen felkeszulve ra, mert rossz vege is lehet a dolognak.

2018. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!