Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel a Wc papíron volt...

Ma reggel a Wc papíron volt egy barnás nyálkás valami mi lehet az?

Figyelt kérdés
Bővebben: utolsó menstruációm okt 17.én volt. 10.29-és 31.én voltunk együtt a férjemmel. Elvileg Nov 1 volt a peteérésem (kb akkor volt pontosan nem tudom megmondani +-1 nap) Most lehetek az ovu. után 5-6 napon. reggel a wc papíron barnás nyálkás valami volt nem sok és azóta nem jött egyenlőre több. picit görcsöl alul a hasam de nem annyira észrevehető, néha jön egy erősebb görcs félé de hamar el is múlik. mi lehet ez?

2018. nov. 6. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem lehet terhes tűnet. 10-12 nap a beágyazódás. Ez valami más. Lehet hamarabb jön meg. Nekem 4-5nappal a mensim elôtt szokott ilyen lenni.
2018. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"A beágyazódás azonban nem túl gyors történet: miután a spermiumok találkoztak a petesejttel, általában 5-7 nap telik el az osztódó sejtcsomó megtapadásáig.


Mivel a spermiumok több napig is életképesek a méhedben eddig az eseményig akár 10 nap is eltelhet. "


Én ezt olvastam. 5-7 nap de 10 is lehet akkor ha pont aznap voltunk együtt akkor lehet az is. Vagy nem?

2018. nov. 6. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Jó. Akkor jobban bele megyek......


A megtermékenyített petesejt 6 – 7 napig vándorol a petevezetékben, közben fejlődik. Mire a méhbe érkezik, már blastocistának hívják. Itt még 2 – 4 napig tovább fejlődik, hozzátapad a méh falához. Ekkor kezdődik a beágyazódás (és a csatlakozás az anya keringési rendszeréhez) a méh nyálkahártyájába, ami nagyjából 5 napig tart.


A beágyazódáshoz néhány feltételnek teljesülnie kell. Ha a petesejt túl hamar ér a méhbe, nem tud beágyazódni, ahogy akkor sem, ha a méhfal nem alkalmas a fogadására. Bizonyos esetekben nem a méhfalhoz, hanem a petevezetékhez tapad. Ez lesz a méhen kívüli terhesség, amely veszélyes és meg kell szakítani.


Az egész folyamat tehát 11 – 12 napig tart. Innen kezd gyorsan emelkedni a HCG szintje.


Utána kb 2 nap míg megfelelő hcg mennyiség lesz a pisibe, amit a teszt kimutat. A későbbiekben 2 naponta duplázódik a mennyiség, ezért nem ajánlott naponta tesztelni, max 2 naponta.


Bővebben most nem irom le, bocsi

2018. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Bocs ez lemaradt: ezert van az hogy a teszt biztosat 14-15 nap után ad az aktustól. Ha ovukor voltatok együtt mikor a legnagyobb az esély a termékenyítésre, akkor esik egybe az időpont az esetleges menzesszel. Ezért mondják hogy kimaradás után tesztelj.
2018. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OO Köszönöm a választ. De attól még lehetek terhes azóta sem jött semmi.
2018. nov. 6. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Lehetsz terhes, de a mai barnázás nem attól volt.

Amúgy a nők túlnyomó többsége nem tapasztal beágyazáskor semmit, persze van aki igen, de a legtöbb nő nem.

Lehet a barnázás akár fertőzés jele is. Illetve a kőzelgő menstruációra is utalhat. Majd a (nem) várt napján kiderül megjön e, illetve ha nem a teszt megmondja hogy terhesség e az oka a késésnek.

A legjobbakat!

2018. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!