Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés mennyire megbízható?...

Hőmérőzés mennyire megbízható? Ha nem mindig ugyanabban az órában mérik?

Figyelt kérdés

Eddig nem figyeltem rá, hogy mikor van ovum. Gondoltam mielőtt elkezdünk próbálkozni egy pár ciklust végig hőmérőznék, hogy egyáltalán van-e ovum.

A mensim rendszeres, de hosszú, 8-9. napon is pecsételek még.

Váltott műszakban dolgozom, ha délelőtt megyek 6kor kelek, akkor mérek is, de délutános műszaknál van, hogy 8kor ébredek, akkor mérem.

Mennyire számít a 2-3 órás eltérés ?


2018. nov. 6. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Rengeteget számít már 1 óra eltérés is.

Ha nem tudsz minden nap azonos időpontban mérni, akkor semmi értelme, mert nem fogsz valós eredményt kapni sajnos.

2018. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy az első mondja, csak úgy van értelme ha mindig ugyanakkor, ha ezt nem tudod megoldani, felesleges nekilátni, akkor inkább csinálj ovutesztet
2018. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

jó ez így, majd meglátod. Az volna amúgy a legideálisabb, ha mindig magadtól ébrednél (nem órára) és akkor mérnél igazi ébredési hőt. Mert nem az a kérdés, hogy valakinek 6kor mennyi a hője, hanem akkor mennyi, amikor felébred!

Nekem gyönyörű görbéim voltak, ha mérés előtt legalább 2-3 órát tudtam folyamatosan aludni. 6kor kelek reggelente, ha 4 után felébredtem és pisilnem kellett, akkor mértem akkor (4 előtt nem, akkor még tudtam, hogy alszok eleget 6ig). Hétvégén volt, hogy 8-9ig is aludtam, hát akkor mértem. Igazából pont ezek a normál, spontán ébredések adták a legszemm görbéket, nem pedig az óracsörgésre történő felriadáskor történtek.

2018. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

Én is úgy csinálom ahogy az utolsó leírta.

2018. nov. 6. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Facebookon a Gyengéd fogamzásgátlás és termékenységtudat nevű csoportban van erről doksi. Elvileg így is működhet a dolog,bár ebben a részében nem vagyok érintett.

Ovutesztet így is tudsz csinálni, az is mutatja, mikor készül a szervezet.

2018. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!