Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éjszakás leszek 2 napig, de...

Éjszakás leszek 2 napig, de most kéne tesztelnem ha nappal nem pisilek 6 órán át az ugyanúgy mutathat valós eredményt?

Figyelt kérdés
Nem tudom elcserélni se a műszakot meg semmi.
2012. szept. 21. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz várni a teszttel 2 napot?
2012. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hmm...voltál már úgy hogy hónapok óta próbálkozol? Ilyenkor minden nap egy kínszenvedés várakozással. Ez a 15-16 napom lesz/lenne direkt azért hogy biztos eredményt kapjak. Szóval a kérdésem még mindig ugyanaz...
2012. szept. 21. 08:37
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj, akár most is.
2012. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nappal?? tudtommal koncentrált vizelet kell hozzá..
2012. szept. 21. 08:44
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nappal pisiltem a nem várt napján és pozitív lett.

És igen nappal is tesztelhetsz, de mag van rá az esély hogy kicsit halványabb lesz.

2012. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok: csak azért kérdeztem, hogy miért nem vársz 2 napot, mert anno én is úgy dolgoztam, hogy 2éjszaka, és 1 vagy 2 nappal, a többi szabad volt(benzinkút). Én inkább vártam, úgy voltam vele, ha ott van a bébi, akkor már nem az a 2 napon múlik. Én vártam, míg lemegy a 2 éjszakás műszak, és utána reggeli első pisiből tesztelte.

De úgy csinálod ahogy akarod. Ha még csak épphogy késik, akkor lehet hogy halvány lesz, vagy még nem mutatja ki. De az is lehet hogy már erős pozi lesz. Drukkolok neked. :)

2012. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát lehet munkába menet előtt megpróbálom.
2012. szept. 21. 08:52
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi igen értem amit írsz csak idegölő ez a várakozás hónapról hónapra aztán már kicsit nehezen mondom magamban azt hogy mit számít plusz 2-3 nap ide vagy oda...mert számít:))
2012. szept. 21. 08:56
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Sok teszt használati útmutatójában benne van, hogy a reggeli első pisit hűtőbe lehet tenni, és később megcsinálni a tesztet. Szerintem próbáld ki ezt a módszert, ha gondolod.
2012. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Én is voltam így..éppen inszem után!

Reggel pisiltem elmentem aludni és mikor felkeltem,akkor teszteltem!Valóst mutatott!Neked délután mikor felkelsz az a reggel!

2012. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!