Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor valaki babát akar és megjön rögtön betudja, hogy majd következő hónapban. Aki meg nem akar gyereket ő mensi után is képes aggódni?

Figyelt kérdés
Tudom a terhesség első jele hogy elmarad a menstruáció, ám mostanában elég sokszor lehet hallani hogy valakinek az első vagy még azon kívül is pár hónapig vérzése van.

2018. nov. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ezt tapasztaltam. Én mostanában ezen az oldalon azt tapasztaltam, hogy pont, hogy aki gyereket akar és megjön neki rendesen, egyre többen "gyanakodnak" ekkor terhességre! :) A logikájukat nem értem, de mindegy...
2018. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább azt tapasztalom, hogy nagyon tudatlanok az emberek, és azt gondolják, hogy fehérneműn keresztül, vagy előváladékos nagyajaktapitól vagy petting közben behatolás nélkül már teherbe is estek. Én azt gondolom ez sokkal nagyobb probléma.


Mindemellett az első valaszolóval is teljesen egyet értek.

2018. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

A tájékozatlanságuk a legnagyobb baj, sajnos, egy olyan világban, ahol mindenhonnan árad az információ, és mégis analfabéta a társadalom 80%-a.

Elég beleolvasni egy-két kérdésbe, és az ember beájul a sok hülyétől.

2018. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem válaszolókkal!! Pl volt olyan kérdés amitől hátast dobtam. Megjött a mensi nem szexelt, lehet e terhes? Atya ég!! Elmarad a mensi és a teszt pozi akkor terhes. Ha megjött a teszt negatív nem terhes. Nem bonyolúlt ez csak az emberek problémákat gyártanak.
2018. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!