Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone Exeltis, ki...

Progesterone Exeltis, ki hogyan szedte? És meddig?

Figyelt kérdés

Nekem 2x1-et írt a doki hüvelyen keresztül, de a tájékoztatóba az van, hogy kizárólag orálisan szedhető. Doki azt mondta, hogy így sokkal jobb a felszívódása.

Ha ti szájon át szedtétek, akkor mennyi volt a dózis? Van még valaki, aki hüvelyi úton használta? Hány progis hónap után jött a baba?

A másik, hogy ovuláció után hány napig használtátok? Nekem 10. nap utáni reggelen teszt, ha negatív abba kell hagyni.

Előre is köszönöm mindenkinek!



2018. márc. 25. 11:21
 1/1 anonim válasza:

Nekem szájon keresztül kellet szednem, reggel és este 1-1 bogyót. Brutális szédülést okozott és addig kellet szednem, még meg nem jött a menstruációm.

Ovu után 10.-dik nap még nem biztos, hogy kimutassa a teszt.

Inszem után 12 nappal nekem csak szellemcsíkos lett a teszt (inkább csak száradási csík látszódott), 13.-dik napon meg nagyon nagyon halvány.

2018. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!