Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklussal,...

Rendszertelen ciklussal, stresszes mindennapokkal kinek hogy, és mikor jött össze a baba? Mert nekünk valahogy nem akar

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem a cikulosom rendszeres volt , nagyon stresszesek voltunk mindketten a férjemmel , tudom ez most sablon szöveg de nyáron elmentünk nyaralni , annyira ellazultunk hogy akkor ossze is jött a baba :) 4.probalkozos hónapban.
2018. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk több, mint 2 éve nem jön, viszont nekem is rendszeres a ciklusom, és a stresszen kívül semmi bajunk.
2018. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán jovohonapban eltudunk menni kicsit kikapcsolodni, legalább egy pár napra, ha nem is egy egész here, mert így, hogy szombat vasárnap is munka van, elég gáz az életünk
2018. nov. 10. 06:24
 4/9 A kérdező kommentje:
*hétre
2018. nov. 10. 06:25
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Rendszertelen ciklussal ne is várd nagyon. Rendbe kellene hozni a szervezeted, aztán lehetne várni.
2018. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te mirol beszélsz utolsó? Orvos mondta semmi bajom. 24eves vagyok. 30eves koromig akarom ezt a gyerek temat lerendezni. Utána biztos nem fogok szülni. Egy gyereket tervezünk, addígra csak osszejon
2018. nov. 10. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "rendszertelen"?
2018. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendszertelen ciklus arra vall, hogy nincs minden rendben. Keress fel egy endokrinologust, csinaltass baba tervezéses vérvételt, majd ott kiderül minden oké e. Ne hidd el, amit az orvosod hasra ütés szerűen mond hogy minden oké.
2018. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van utolsó. El is megyek holnap egy szakertohoz.
2018. nov. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!