Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán volt előváladék az...

Talán volt előváladék az ujján mikor épp csak az ujjbegyét bedugta, amúgy kívülrő simogatott. Ovum előtti napon. Tehesség lehet ennyitől?

Figyelt kérdés
Előtte napokig nem élvezett el.

2018. nov. 11. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Napi spermáskezű kérdés.
2018. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Talán ELŐVÁLADÉK.


Amugy ha már írsz akár válaszolhatsz is

2018. nov. 11. 17:35
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Napi előváladékos kérdés.
2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
NEEEEEEM!!!!
2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
terhes vagy geccóó
2018. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell mindennap feltenni ugyanezt a kérdést?? Kapsz rá választ is mindennap hogy ennyitől nem leszel terhes. Értelmi fogyatékos vagy? Vagy szórakozásból, unalomból írsz ide?

Szánalmas már...

Remélem a Te fajtád nem termékeny és Te sem!

2018. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Tudod,pont így lesz a gyerek, en is így fogantam és a 2 gyerekem is...(irónia)

Amúgy ha te inkább ne szexelj még...

2018. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell egyből ítélkezni. Terhességgel kapcsolatos kérdést utoljára kb 2 éve tettem fel mikor bennem maradt óvszer.

Nem teszek fel naponta kérdéseket. Nem vagyok fogyatékos. Inkább te vagy az hogy idegeneket támadsz le a beteg rögeszméddel hogy minden hasonló kérdést egy ember ír ki.

Amúgy meg az oldal arra való hogy kérdezzünk, nem tudom feltűnt e...... ha meg unod az ilyen kérdéseket ne olvasd el. Ez nem bonyolúlt.

2018. nov. 11. 18:31
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Mostanság minden napra jut egy ilyen kèrdés. Vajon tényleg ennyire hülyék az emberek vagy direkt csinálják?!


Te sem lehetsz több 15-nél. Olvass és tájékozódj mielőtt nemi életet élsz.

Masrészt nem árt ha kezet most a pasid (ha előváladékos az ujja ha nem) minden "ujjbegy bedugás" előtt. És Akkor nem kell ilyen kérdéseket feltenned.

2018. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól hogy lepontozol, még ugyanolyan szánalmas leszel.csupán annyi a szerencséd hogy anonim kiírhatsz mindent ami abban a hülye fejedben kérdésként megfogan.

A szüleid biztos büszkék rád...

6-os

2018. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!