Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti miben hisztek? Élvezés...

Ti miben hisztek? Élvezés után ha pisil a férfi kimossa a bent maradt spermiumokat és akkor az előválladék nem termékenyít meg? Vagy szerintetek igen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vitát robbantók ki de érdekel mi a véleményetek.

2018. nov. 11. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
En csak azt tudom neked mondani hogy miutan elelveztem pisiltem es feloltoztem, meg azutan is van hogy folyik a gatyamba erzem, es at kell torolnom :)
2018. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Még így a holnapi iskola előtt gyakorold inkább a helyesírást mielőtt a nagyok dolgával foglalkozol.
2018. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem hit kérdése. Savas, árt a spermiumnak és " kimossa". Mégsem mondanám megbízható dolognak, nem tudni, hogy marad-e egy-két életképes sperma. Egy vizeléss nem lehet megoldani, hogy biztonságos legyen a megszakításos szex,csak az esélyeket csökkentheted, hogy gyerek legyen.
2018. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy ezt vagy megszakításos védekezést használunk.


Gumival szeretkezzünk és sosincs csak berakja 1-2 percre akció....

Csak érdekelt mit gondoltok.

És ketteske! Felnőttek vagyunk, nem iskolások. Ám a helyesírással fingom nincs mi a bajod. Kösz az értelmes válaszod, tényleg a kérdésre reagáltál.....

2018. nov. 11. 16:34
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
A biológia nem hit kérdése. Ha a pisilés védekezési forma lenne, kihalt volna az emberiség.
2018. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

100 nőből 30 csak teherbe esik mellette valahogy.

Kiindulva abból, hogy egy év alatt mindenféle védekezés nélkül is csak 80%, ez azért elég elgondolkodtató.

Itt senki se fogja neked bevallani, hogy így esett teherbe és abortuszra ment. Aki megtartotta, az talán.

2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nézz utána, hogy honnan jön a vizelet és honnan az elováladék. Nem ugyanonnan.

Ez kb. olyan, mint amikor menstruálsz, a pisi nem mossa át a méhed. 😊

2018. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Most arra gondolsz, hogyha ezek után berakja újra? Őszinte leszek, szerintem 99,9%, hogy nem, 0,1%, hogy igen.


Egy kicsit más:

Hallottam olyat, hogy megszakítással esett valaki teherbe, többet is. Nem mondom, hogy nem hiszem el, csupán az én tapasztalatom meg más.

Több, mint 15 éve élek szexuális életet, ebben 90%-ban megszakítással védekeztem. Gyógyszert 1 dobozzal lőttem el, köszi, elég volt. Gumi leginkább csak az alkalmiknál. Kapcsolatokban maradt a kirántott hús.

Mikor nem volt megszakítás, hanem élesben ment a dolog, de a ciklusom össze-vissza volt, az első gyerek 4 hónap után jött össze.

Ezután 6 év, és a fentebb leírt dolgok mentek, majd a 2.gyerek másfél hónap aktív, megszakítás nélküli együttlétek eredménye.

Utána következett újra a megszakítás némi naptármódszerrel kombinálva, aztán egyszer bent maradt pont középidőben, de ahogy szoktam, rögtön mentem reflexből mosakodni, tusfürdő, melegvíz... Nem dobott sokat a dolgon, de valahogy aznap én tudtam... Most 3 hónapos.


Egykori barátnőm előadta a szenvedő áldozatot, hogy terhes lett, pedig védekeztek. Mondom, hogyan? Hát kimosta forró vízzel, és mégis....

2018. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kőszönöm 8as!

Igen így gondoltam. Ha ilyen esetben újra berakja pár pillanatra és akkor jut be előváladék vagy előválladékos ujjal ujjat vagy hasonló.

2018. nov. 11. 17:20
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Csatlakozom ahhoz, hogy ez nem a közvéleményen múlik:D

Igen, ilyenkor is lehetsz terhes.

2018. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!