Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán volt előváladék az...

Talán volt előváladék az ujján mikor épp csak az ujjbegyét bedugta, amúgy kívülrő simogatott. Ovum előtti napon. Tehesség lehet ennyitől?

Figyelt kérdés
Előtte napokig nem élvezett el.

2018. nov. 11. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Minimum 2 éve élsz nemi életet és ilyen kérdést felteszel?

Ettől nem lehet teherbe esni.

2018. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

6os te egy akkor pö.cs vagy....

A szüleim 2 éves koromban meghaltak autóbalesettben. Örülök hogy felemlegetted őket. Ellenben én nem pontoztam ennél a kérdésnél senkit. Bár amennyire paranoiás vagy..... előre megmondom, nem csak én tudok pontozni..... ellenben remélem amikor majd meghalsz valaki a te gyerekekre fog rászállni és írkál olyat hogy remélem a szüleid büszkék ràd. Hagyj legyen neki is egy szar estéje. Nem tudom minek jársz vissza hisztizni ide mikor idegesít a kérdésem, ennyire nem lehetsz begyepesedett, vagy nincs családod saját életed hogy az enyémet kell megkeserítened?!

Nem kell több komment tôled, menj, idegesíts másokat.

2018. nov. 11. 19:33
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és neked meg annyi a szerencséd hogy anonimként válaszolhatsz..... de nem kell. Húzz innen.
2018. nov. 11. 19:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnál valaki,mert kitalálsz egy történetet... :D ez annyira szánalmas hogy már nevetséges!
2018. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mégis szerinted ki találna ki ilyet. Remélem meghalsz és a gyerekeiket senki nem fogja sajnálni, és olyannal fogják vÁdolni hogy csak kitalálja hogy meghaltàl.

Tudod mindenki visszakapja amit ad.... és ahogy mondtam; ha szánalmas akkor takarodj a kérdsemről a fas.z sem kíváncsi rád! Te szívtelen dög.

2018. nov. 12. 07:21
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Most engem lehet lepontozni....

Nem tudom ki tud olyanon szórakozni hogy azt állítja valaki kamuzik a szülei haláláról. Hányingert lehet kapni tőled, 6os.

Igen lehet nem az igazat mondja, de simán lehet hogy igen. Miért kell ezzel szórakozni?! Az ő dolga ha nem az igazat mondja, amúgy meg a kérdező reakcióiból leszűrhető hogy ez nem kamu. (Pszichológus végzettséggel rendelkezem, van erről picit több fogalmam mint neked. Bár ahogy olvasom nem fogod ezt sem elhinni.)

Illetve. Nem tudom hogy te vagy e vagy még vannak a fajtádból, mert ha valamilyen hasonló kérdés kikerül gyakorikérdésekre rögtön jön hogy “már megint ki írtad?” Tudod hányan vannak ezen az oldalon?! Tudod hogy naponta hány kérdés kerül ki?! Ha nem, olvasd el a főoldalra, oda ki vannak írva ezek az adatok. Ha a napi kérdések számát elosztod a gyk összes kategóriájával, kijön hogy átlagosan egy kategóriára hány kérdés jut naponta. Na már most ez nem 1 és nem 2 vagy 3 lesz.... igy lehet hogy hasonlóak kiíródnak.

Viszont! Hátha ez meggyőz, bár kétlem, szerintem te vagy egy unatkozó szánalmas alak hogy mások kérdéseiből csinálsz vitatkozást.... a kérdező arra célzott hogy van gyereked. De ez szerintem nem igaz. Ennyire szívtelen egy édesanya sem lehet hogy egy fiatalt akinek kérdése van ennyire felzaklasson olyan dologgal amit biztosra nem tudhat, de ha bárki akinek józan esze van és egy pici szíve akkor azt a témát hagyja. Még annyit sem kell mondanod hogy részvétem, mert az a te fajtádnak megerőltető. Ha meg hazudott a kérdező ez van. Nem lesz gazdagabb azzal semmivel a hazugsága miatt, de ilyenről senki nem hazudna, ilyen reakcióval nem.

Na szóval, ott tartottam, hogy viszont ez amit mondok hátha meggyőz és kitisztitja az agyad abból hogy 1 kérdező teszi fel az összes kérdést. Én sokszor privátban válaszolok, és szoktak visszaírni, megköszönni a választ, ott láthatod hogy teljesen más alak ír. Volt olyan hogy én is gyanakodtam hasonlóra mint te. Ugyanis 1 nap alatt 7kérdés került ki szinte ugyanarról, pici változással. Irtam mind a 7nek. Mind visszaírt. Végül kiderült 6 különböző emberről volt szó, 1 írta ki a kérdését 2x mert “véletlen” küldte be először a kérdést. Most lehet tényleg véletlen volt, lehet nem, nem érdekel. Arra van az oldal hogy kérdezzenek az emberek, én ezt fel tudom fogni. És ha valakit az nyugtat meg hogy 2x feltegye a kérdését akár ugyanúgy, mert nem kapot kielégítő választ mert csak eltrollkodták a kérdését vagy ilyen “kedves emberek” mint te reagáltak akkor tegye. Semmi fájdalmat nem okozz azzal. Ha meg szánalmasak a hasonló kérdések, ez ellen annyit tehetsz kedves 6os hogy meg sem nyitod. Sőt.... akár a kategóriába ne lépj vele, mert akár hiszed akár nem a kategóriákban hasonló kérdésekkel fogsz összefutni.


Kedves kérdező!

Nyugodj meg, ennyitől nem lesz baba. 😊 illetve sajnálom a szüleid. Én elhiszem hogy elveszítetted, ez egy nagyon szomorú dolog. Másokkal meg ne törődj, akik ellenségesek, nincs szükség arra hogy büntudatod legyen mert mertél kérdezni, te gondolod jól, ez az oldal arravaló, és az se érdekeljen ha megkesered emberek találnak vagy szánalmasnak vagy állítanak valótlant. Az ő dolguk. Az ilyenek általában a saját gondjaikat vetítik ki másokra, amit amúgy nem ismernek be jó sok ideig. Te éld tovább boldogan az életed, és nyugodj meg. Mással meg ne törődj.


6os, mostmár lepontozhatsz 😉 örülök ha abba örömöd fogod lelni, legalább egy kis boldogságod lesz. Én a napi jótettem megcsináltam azzal hogy örülhetsz a lepontozzás miatt.

2018. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! nem kitaláció, sajnos. :(

Ennyit vártam egy választól, máris megnyugodtam, köszi.

Szép napot neked, 16os!

2018. nov. 12. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!