Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan hogy valaki...

Lehetséges olyan hogy valaki hamarabb megérzi hogy terhes mint hogy a teszt kimutatja?

Figyelt kérdés
9-11-12. dpon teszteltem negatívat ma vagyok a 15. dpon és tegnapelöttől hányingerem van. Nem azt mondom hogy ez a terhesség jele de lehetséges hogy esetleg később pozi lesz a teszt? Ma krémes folyásom is van.

2018. nov. 13. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

En sokszor voltam terhes, hetszer (mert negy vetelesem volt) es egyetlen alkalommal ereztem valamit mar az elmaradt mensi elott 2-3 nappal. Nem hanyinger volt, hanem sportolok es egymast koveto ket nap nem birtam az edzest, kb tiz perc utan kiment belolem az osszes ero, borzaszto faradt lettem, ahhogy megemelkedett a pulzusom es az ajulas kornyeken voltam.

A masodik ilyen eset utan kezdtem sejteni, hogy vagy valami betegseg lappang bennem, vagy terhes vagyok, ezert teszteltem es akkor nekem mar a teszt is egyertelmuen pozitiv lett, pedig delutani volt es hig vizeletbol csinaltam.


Nem mondom, hogy ez mindig igaz, de szerintem ha mar a terhesseg okoz tuneteket, akkor a tesztnek is pozitivnak kellene lennie, mert a tunetek arra utalnak, hogy mar a terhesseg miatt dolgoznak benned a hormonok.


Amig nem jon meg a mensid, addig van esely, addig meg 2 naponta tesztelj es meglatod.

2018. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha inkább sima megérzésre gondolsz, mint magára a terhesség érzésére, persze. Állítólag anyukám tudta már másnap, hogy babát vár. Úgy is ment el az orvoshoz, hogy ő terhes.

De azért erre én nem alapoznék. Én is éreztem pl, hogy lányt várok, és fiam van.

2018. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hatodik terhességem. Egyedül a kislányomnál voltam úgy, hogy már pár nappal a kimaradt vérzés előtt annyira szokatlanul érzékenyek voltak a melleim és hirtelen mozdulatnál jellegzetesen húzódott az alhasam, hogy tudtam, hogy baba van:)
2018. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nagyfiamnál nem volt ilyen, viszont most a 2.terhességemnel volt egy sejtésem. Persze elhessegettem, de igazam lett.

Mondjuk ez se garancia, szerintem csak veletlen.

2018. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre nem alapoznék


De én megéreztem


Semmi tünetem nem volt


hónapokig egyszer sem teszteltem a próbálkozás alatt


Mikor terhes lettem akkor a nemvárt napján reggel csak a bizonyosság miatt teszteltem


A férjemnek amikor elmondtam...azt mondta hogy várta mikor mondom el mert ő is úgy érezte hogy sikerült

2018. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár hónapja próbálkoztunk, és sajnos eljutottam oda, hogy minden mensi előtt napokkal már terhességi tüneteket produkáltam. Még késett is egyre gyakrabban, tehát minden terhességi tünet megvolt, csak a teszt volt negatív.

Akkor sikerült teherbe esni, mikor azt mondtam, hogy hagyjuk a fenébe, nem lesz több gyerek.

2018. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a lányomnál egyértelműen éreztem. VAlahogy volt ez a biztos, hogy összejött érzés, és ott is volt a lelkem. A fiamnál is volt, de mivel gyógyszert szedtem, azt hittem csak az agyam szórakozik, mert nem lehetek terhes..kiderült hogy de :D Most hármaskával próbálkozunk..ma-holnap kellene nem megjönnie..most nem érzek semmit..szóval kíváncsi vagyok :D
2018. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4hónapig próbálkoztunk a babával , azt kell mondjam en szinte minden hónapban azt éreztem hogy sikerült , figyeltem magam s persze tüneteket is éreztem ami nyilván a mensi előtti tünetek voltak
2018. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megéreztem , erős alhasi szúrkálást éreztem , és nagyon fájtak a melleim , meg tudtam különböztetni a premens tünetektől
2018. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másodikat 1 héttel a nemvárt előtt már szinte biztosan tudtam. Igazam volt.
2018. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!