Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt vizelettel...

Terhességi teszt vizelettel és cukorral?

Figyelt kérdés

Elméletileg ha a vizeleted elkevered cukorral,kimutatja hogy terhes vagy-e vagy sem

Valaki próbálta már?

Én próbáltam,de csak az alján ottmaradt leülepedve,elvileg ez jelenti azt,ha valaki terhes.

Nyilván,ennek szerintem nem sok a valóságalapja.

Mit gondoltok?



2018. nov. 13. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a cukornak semmi köze a hcg-hez, és párszáz forint igazán nem sok egy terhességi tesztért.
2018. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Isteneem,akkor miért írják ennyi helyen?:D

Pont azt írják,hogy ha a vizeletben van HCG hormon,akkor nem oldódik fel..

Akkor ez bugyutaság lenne?

2018. nov. 13. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valóban terhes vagyok,de soha nem jutott az eszembe hogy a pisimet kavargassam cukorral.Sem fogkrémmel,mert olyanról is hallottam már.

Szerintem nem sok valóságalapja van hiszen akkor mindenki így csinálná és felesleges lenne a gyógyszertári/drogériai terhességi teszt.

2018. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,ez is logikus

csak mert egyuttlet sem volt,megis terhesnek mutat.:D

2018. nov. 13. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáltam elolvadt mégis babát várok.a vörösbor teszt viszont bejött
2018. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehat igy az aljara leulepedett?
2018. nov. 14. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tűnt el benne teljesen,gondolom

mert én kipróbáltam és mint amikor a teának az aljára így megolvadva leülepszik.

2018. nov. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!