Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 évesen a csökkent menstruác...

32 évesen a csökkent menstruáció problémát okozhat a teherbeesessel kapcsolatban? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a napokban derült ki, hogy hisztamin intoleranciam van. Most olvastam, hogy okozhat menstruációs zavarokat. Igazából sose volt szabályos ciklusom, viszont van már 2 gyerekem. Most tervezzük a 3.babat,első próbálkozos hónap sikertelen. De igazából az elmúlt éveben csökkent ennyire a mensim. Gyakorlatilag 1 napig van mennyisége, a többi nap elenyésző. Lehet érdemes lenne minél előbb orvoshoz menni, vagy igyis várni kell 1 évet, hogy össze jön e? Ezt leszamitva jövőheten megyek peteeres figyelésre. De érdekelne másnak is volt e ilyen?
2018. nov. 15. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig 3 nap a menstruációm, 1. nap erős, 2. gyenge, 3. nap tisztasági betét elég, barnázgatás van inkább.


36 éves vagyok, 5. terhességemből a 3. babánkat várom.

2018. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megkerdezhetem, hogy hanyadik próbálkozos hónapban sikerült a mostani baba? Vagy úgy általában? Meg nekem még szopizik a kisfiam. Erről esetleg van e tapasztalatod, hogy így nehezebb a fogantatás?
2018. nov. 15. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most a 4. ciklusban jött össze, de előtte volt egy missed ab-om márciusban, az az első hónapban összejött. 33 évesen a lányom is elsőre összejött. 25 évesen vártunk 2 évet a fiúnkra, de kivizsgáláson nem voltunk, akkor még nem görcsöltünk rajta.
2018. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. nov. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!