Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hivatalos infok hogy hogyan...

Hivatalos infok hogy hogyan lehet növelni hogy fiú gyermek szülessen?

Figyelt kérdés

-gondolok itt az étrendre hallottam olyant hogy a nőknek kerülni kell a savas dolgokat illetve rostban gazdag ételeket kell fogyasztaniuk

-és a férfiaknak? milyen étrendre van szükségük?

-esetleg hogy kétpetéjű fiú ikrek legyenek?

-ez kivitelezhető mesterséges megtermékenyítés útján?


(jelenleg nem akarok gyereket de majd idővel úgy 5-8 év múlva, remélem addigra elég fejlett lesz az orvos tudomány!)



2018. nov. 18. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne erőlködj.
2018. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan sehogy. Woodoo-ban meg nem hiszek.
2018. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg amíg elég fejlett lesz hozzá az orvostudomány. Ilyen téren nem érdemes hazárdírozni.
2018. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

De lehet. Viasat 3on volt, mesterséges megtermékenyítés. Csak adott nemű embriót ültetnek be. Amúgy sima lombik csak választott nemmel. PgD talán.


Viszont Magyarországon nem tudom legális vagy sem.

2018. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Alapból sehogy. Hogy az a bizonyos spermium Y vagy X kromoszómát hordozott, azon nem tudsz változtatni.

Az egyesült államokban létezik az ún. "pre-implantation genetic diagnosis", PGD, amely által gyakorlatilag meghatározható az embrió neme a beültetés előtt. De egyrészt csillagászati összegeket kérnek el érte, másrészt eleve megfelelő indoklással végzik el. Elsőgyermekes szülőkkel, akik indoka csak annyi hogy ők pont kislányt/kisfiút szeretnének, eleve nem is szoktak foglalkozni, mert se a szexizmust nem akarják reklámozni, sem egy egyoldalúan eltolódott nemi arányt nem szeretnének előidézni.

2018. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Te fejenállásban és úgy szexeltek.


Édes Istenem...

2018. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Remélem 5-8 év múlva nem csak az orvostudomány, hanem te is fejlettebb leszel.Kérlek,mondd,hogy nem vagy több 12-nél!Akkor talán még van remény...
2018. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem írtam olyant hogy az x, y kromoszomán akarok változtatni hanem arról hogy vannak bizonyos ételek amik meg változtatják a nő ph értékét mivel a savas ph-ban az y kromoszomás spermiumok lassabban mozognak de

utolsó inkább ne is írj! ha 12 lennék és 5 év múlva akarnék gyereket akkor számolj már utána hány éves lennék... meg aki nem ért ehhez az ne is írjon hülyeségeket!!!!!!

2018. nov. 18. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #4, #5 írt, azt tényleg csak komoly indokkal végzik el. Régebben láttam egy interjút Czeizellel, azt hiszem ő beszélt erről az eljárásról. Amúgy Czeizelnek van egy elmélete, hogy mit lehet tenni azért, ha lányt/fiút akarsz, itt van róla egy cikk: [link] De ez sem 1000%!

Magánvélemény, hogy elég nagy probléma lesz, ha csak akkor fogod szeretni a leendő gyereked, ha fiú lesz. Legalábbis én a mai napig azért imádkozok, hogy elsősorban egészséges legyen és rendben megszülessen, de persze mindenkinek más a fontos. Nagyapám világ életében lányt akart, lett 4 fia, de ezért nem utálta egyik gyerekét sem.

2018. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -remete- ***** válasza:
46%
Nálunk a bevált az alábbi technika. Együtt lét előtt a fiunak ha lányt akar jó meleg vizbe kell fürödni. Ha fiut majdnem hidegben. Nekünk van fiu is meg lány is ezzel a technikával. Ha nem müködött volna akkor is sgeretném őket. Hiszen a legfontosabb dolog ez.
2018. nov. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!