Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Lehet baba van a...

Mitől lehet? Lehet baba van a dologban? Vagy olyan korán lehetetlen?

Figyelt kérdés
Teljesen normális, rendszeres ciklusaim vannak, 28-29 naposak. Ebben a hónapban 10.én elmúlt a menstruációm (6-7 napos), és rá két napra együtt voltunk párommal és másnapra barnás folt lett a tisztasági betétemen. Mitől lehetett ez? Még nem voltam a “termékeny” időszakokban. Lehet ez babával kapcsolatos? Azóta sincs semmi folt, tünet. Tervezzük a babát!

2018. nov. 19. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Még peteérésed sem volt akkor, baba meg biztosan nem.

Inkább a szex miatt vérezhettél meg elég sok minden okozhat még közti vérzést.

2018. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a szex okozta.
2018. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen ciklusaim voltak, és sokszor megesett, hogy a menzesz utáni 1-2.napban ha együtt voltunk, bizony visszahozta azt.

Nem gondolom, hogy köze lenne babához.

Bár tudjuk, hogy peteérés nem minden esetben középidőben van, és van, akinek a peteérés enyhe vérzéssel jár.

Csinálj ovulációs tesztet, amikor úgy érzed, hogy közeledik a termékeny időszakod. Akkor kiderül, hogy a menzesz vagy a peteérés volt e a ludas :-)

2018. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!