Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet hogy a 29-30. ciklusn...

Létezhet hogy a 29-30. ciklusnapon van peteérésem?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Múlt hónapban az első tabletta nélküli vérzésem 33 napra jött meg.

Most tartok a 28. napon és még nem volt ovum.

Tegnapi 25-ös ovu teszten alig látszódott a 2. csík. Ma a 30-as tesztnél meg közepes volt. Halványabb mint a kontroll de erosebb mint a tegnapi.

Létezik hogy most lesz ovum? Ilyen későn?



2018. nov. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem fog. gátló elhagyása után fél évvel is 26 napra, volt hogy 28 napra volt ovum. Aztán kezeltük mert túl hosszú volt a ciklusom, és az baj.
2018. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen hosszú a ciklusa, annak általában nincs is peteérése.
2018. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt jól tudod, viszont nekem clostyval volt, de mivel a ciklusomon nem segített, csak a peteérést hívta elő, ezért mindíg 26-28 napra volt. Uh-val volt figyelve, úgyhogy nem beszélek mellé.
2018. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért erősödik az lh csík ha nincs peteérés ilyen hosszú ciklusnál?
2018. nov. 22. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem törvényszerű, hogy nincs. A hosszú ciklusban is van, csak ritkábban. Sőt, létezik normál ciklusnál is, hogy eltolódik a pé. Megesik, mivel nem vagyunk gépek.
2018. nov. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!