Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja kèsik a menszim!...

Pajtikutya kérdése:

8 napja kèsik a menszim! Lehetek terhes ha nincs semmi tünetem? Vagy lehet hogy csak kèsik?

Figyelt kérdés
Ciklusaim 30-35 naposak.Volt peteèrèsem kb a ciklusom 16-17 napján èreztem a has szurkákat tojcsis nyák stb.17-èn kellett volna hogy jöjjön a menszim,de nem jött meg.Dokihoz csak jövőhèt csütörtökön tudok elmenni.Tesztet 5 napja csináltam!Szerintetek lehetek terhes?
2018. nov. 23. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Tesz amit csinaltam negativ lett!
2018. nov. 23. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:

"tojcsis nyák" Hány éves vagy???

Van esély a terhességre? Védekeztetek mindig?

2018. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Peteèrèskor van a tojásfehèrje szerű folyás!!!Igy már èrthető?Szeretnènk kistesót a lányomnak!
2018. nov. 23. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen kell csinálni még egy tesztet és ha az is negatív,akkor kizárható a terhesség.
2018. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel? Ha nem védekeztek, igen, lehetsz terhes, ha késik a menstruációd, tesztelj és kiderül. Mondjuk csinálj egy tesztet...
2018. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát 3 napos késésnél csináltál utoljára tesztet...Kéne újat csinálni. Ha negatív, akkor csak késik akármi miatt és nem vagy terhes.
2018. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!