Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. Napja kesik a menszim...

3. Napja kesik a menszim lehetek terhes?

Figyelt kérdés

segitseget szeretnek kérni toletek

19en kellet volna megjonnie de meg semmi multhonapba mestruacio utan 2 nappal nem vedekeztunk a ferjemmel vettem egy tesztet amit aznap csinaltan mikor a mestruaciomqt vartan de negativ .. 21eves vagyok illetve van egy masfel eves kusfiam aki nagy cicos volt es egyik percrol a masikra eldobra nem kell neki .. kb 3 hete ..

Par napja eg a gyomrom etvagytalan vagyok neha hanyingerem van ,es a cicieim is fajnak oldalt ha megnyomom .. kicsit baloldalt alul q hasam szurkalidik es mikor pisilek olyan mintha feszulne a hasam.. voltam 18an nogyogynal o megallapitotta h gyulladasom van.. de folyasom sincs.. szerintetek mi all a haterben?


2016. ápr. 22. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz. Csinalj tesztet reggel ( holnap)

Nekem is 3 napot kesett es pozi lett.

Most varom az elso babam :)

2016. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sogórnőm is úgy vette észre, hogy a kisfia fél évesen nem fogadta el a cicit :)

csinált egy tesztet negativ lett félre rakta fogat mosott, ki akarta dobni és ott volt a csík. :) most született meg a 2. Tesztelj :)

2016. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2016. ápr. 22. 13:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Deha terhes lennek akkor az orvos miert nem mondta h "holgyem maga terhes" 18an voltam nala 19en kellet volna megjonni

Aznap este csinaltam tesztet es negativ

Akkor ez most hogyvan?

2016. ápr. 22. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az meg igaz,a dokinak latnia kellett volna latni. Azert tesztelj egyet,es ha nem jon meg ,menj el ujra dokihoz.
2016. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!