Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt rajtam kívül mèg...

Pajtikutya kérdése:

Van itt rajtam kívül mèg valaki akinek kèsik a menszije ès babát szeretne de nincs terhes tünete?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Még véletlenül se csinálj tesztet..nehogy kiderüljön,hogy terhes vagy-e.

Inkább izguljatok együtt idegenekkel,annak sokkal több értelme van.

2018. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kèrdès volt!!!!Ès nem izgulok!Csak kiváncsi vagyok hogy más is járt e így,hogy nincs semmi tünete!
2018. nov. 23. 19:28
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondolom azèrt vagy fent ezen az oldalon,mert neked is van egy pár kèrdèsed!!!!
2018. nov. 23. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, majd par het mulva rettenetesen fajni kezdtek a melleim
2018. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
8 napja késik a menstruációd, a másik kérdésednél már javasoltuk a tesztet. Hajrá!
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
A késést követő napokban nekem sem volt a világon semmi tünetem még. De tényleg nem értem én sem miért nem tesztelsz, ilyenkor már a legolcsóbb, pár száz forintos teszt is kimutatja simán ha terhes vagy...
2018. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akar 3-4-5hetesen mindenki tüneteket?!

Az a normális ha a 7hétnél kezd lenni valami tűneted, van aki picit erősebben érzi, már akár 6.héttől. De van aki akár 5-6hónapig semmi. És van olyan is akinek csak annyi a tűnete az 5.hónapban hogy nőtt a pocakja.

Tesztelj! Írtuk már. Nem egyszer. Most mi mondhatunk bármit, de teljesen felesleges. Mert biztosat nem tudunk és csak áltatunk vagy reményt adunk teljesen feleslegesen, olyankor sokkal nagyobb a csalódás. Ha már késik x napja bőven tesztelhetsz.

2018. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!