Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a barátommal de...

Együtt voltam a barátommal de kiszakadt a gumi. Szerintettek?

Figyelt kérdés
A 23.-24. napba voltam, tehát ezekszerint a peteérésen túl, és már éreztem is megkell jönnie a menszimnek, lényeg, hogy hogy bevettem a 72 órás tabit, de nem azonnal, mert nem volt rá lehetőségem igy, aztán 2 napra rá az aktus után. Bevettem utána 1 hétre rá megjött a menszim. 5 napig tartott. Lehet ebből baj? Vegyek azért tesztet?
2010. jún. 26. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold végig:


1. nem peteéréskor történt a dolog, hanem jó néhány nappal utána;

2. 72 órán belül bevetted a tablettát;

3. vérzésed is volt 5 napig.


Van még kérdés? :)

2010. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A 72 órásnak azért az a neve, mert az aktus után 72 óra elteltével is meg tudja akadályozni a beágyazódást. Szóval ha rá két napra vetted be akkor nincs semmi gond elvileg. Ha meg megjött a mensid, akkor meg pláne nem lehet gond!

DE ha ezzel megnyugtatod magad, akkor inkább vegyél egy tesztet, már elég elérhető árban is lehet kapni, és te is megnyugodsz...

2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát szerintem ha megjött akkor nem hiszem !! de pl anyám mikor az öcsémel volt terhes neki is megvolt 2 hónapig aztán kiderült hogy baba lezs vagyis azért ha biztosra akarsz meni csinálj vagy várd meg a következő havidat és ha nem jött meg akkor menj el orvoshoz amugy akartok babát?? "B"
2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elviekben nagyon kevés az esélye, főleg, ha már meg is jött. Bár peteérés bármikor lehet, a 72 órás tablettában benne van, hogy azon belül hat, Te pedig kb 48 órán belül vetted be. Ezek ma már sokkal biztonságosabbak, mint pl 15 éve, amikor én 12 óra elteltével kaptam Postinor-t (akkori esemény utáni) és pár napra rá véreztem is kicsit, mégis terhes maradtam ugyanilyen "baleset" következményeként... De ha teljesen biztosra akarsz menni, semeddig se tart venni egy tesztet. Ha lenne valami, már kimutatná, de ne aggódj, csináld meg minél előbb, annál hamarabb megnyugszol.

2010. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy nem ment el. Szerintem fiatalok vagyunk a barátommal egy babához 18 évesek, igyis a nővére 17 évesen szűlt, úgyhogy nem hiányzik ez neki se és a szüleinek se és persze nekem se. Hétfőn veszek majd. Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 26. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Na negatiiiv lett. Mostmár megnyugodtam. Köszi mégegyszer a válaszokat.
2010. jún. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!