Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt, de...

Pozitív terhességi teszt, de terhesség nincs! Hogy lehet ez? Closty előtt, ciklus 3. napon, reggeli első vizeletből végzett teszt! Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Ugyan reggeli első vizeletből volt, de kb, 6-8 órát hűvös helyen volt tárolva, mert csak este tudtam megcsinálni. A dokim szerint ez a vizelet nem volt már alkalmas tesztre. A másnap reggeli teszt negativ lett... persze már 2 closty bennem volt :(

#Closty #pozitív teszt #koncentrált vizelet
2014. máj. 20. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha 2 napra rá negativ akkor nincs terhesség, a HCG 2 naponta duplázódik igy jóval erösebbnek kellett volna lennie. Ne ajánlatos állot vizeletböl tezstelni.
2014. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen, én is gondoltam, hogy nincs baba, mivel a másik teszt full negativ volt. Inkább a kérdés az, hogy hogyan lehet pozitív egy terhességi teszt (függetlenül attól, hogy állt egy ideig) és hogyan mutathatja a hcg hormon jelenlétét (ráadásul 25-ös volt a teszt, nem is extra érzékeny) egy nő szervezetében, ha nem terhes??? 2,5 éve próbálkozunk, tudok már 1-2 dolgot erről a témáról, de ez még nekem is feladta a leckét... :)
2014. máj. 20. 11:07
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon vacak érzés 2,5 év után végre pozitív tesztet látni, tudva azt, hogy állandóan azt olvasod, hogy ál pozitív teszt nincs... de ez van. Azért akit érdekel lefotoztam:


[link]


[link]

2014. máj. 20. 11:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan volt a negativ teszt márkája?pedig ez pozitív teszt.tesztelj másikkal most.drukkolok neked.
2014. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem. Ami negatív lett, az egy korai terhességet kimutató 12 ml-es érzékenységű teszt volt... szóval attól ami pozitiv lett, sokkal érzékenyebb :( és mégis negativ lett :( A doki kizárta a terhességet és a clostilbegytet is szedem 3 napja (a hőm is full lent van, 1,5 éve mérem minden áldott reggel... :( nem látom értelmét több tesztnek, de azért köszönöm a válaszodat :)
2014. máj. 20. 11:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hülye vagyok, de én mindkettőn látom a csíkot. Olyan, hogy száradási csík szerintem nincs. Halvány pozitív tesztem után, kipróbáltam egy tesztet vízbe mártva, azon pár óra múlva sem volt árnyékcsík. Nálam is kizárta a terhességet az orvos a 26. ciklusnapon, a tesztem mégis pozitív lett. Az 5. héten petezsák volt, a 8.-on pedig már szívhang. :-)Szerintem digitális teszttel, vagy 10ml/ul érzékenységűvel érdemes próbálkozni. A gyógyszertárban kaphatók ált. 25ml/ul érzékenységűek. Drukkolok!!!
2014. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mind a kettőn ott van a második csík. A masodikon halványabb, de láható. Én szurkolok neked, hátha mégis lesz egy májusi csodád! :)
2014. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: A 2 kép ugyanarról a tesztről van, csak idegességemben szétszedtem, mert nem hittem a szememnek :) A negativ tesztről nincs fotó. Én a menstruáció utáni 3.napon csináltam a tesztet, szóval nekem megjött és sajnos nem előtte, hanem mensi után voltam. És a hőm is lent volt, azért volt ilyen biztos a doki benne, hogy nem vagyok babás... :( És már 3 napja szedem a Clostyt 2*1-vel... szerinted van értelme tesztelni még?
2014. máj. 20. 14:11
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, az előző válasz az utolsó előttire szólt :)

Utolsó válaszoló: Köszönöm és remélem úgy lesz ahogy mondod! Mert tényleg egy csoda lenne már! :)

2014. máj. 20. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy megjött,lehet. Szerintem sincs ál-pozitív teszt. Én sokat nézegettem a halvány teszteket, idegeskedtem rajta, hogy miért nem sötétedik. Hol halványabb, hol erősebb, aztán ismét halványabb volt. Mondjuk én Ferinet.hu ról rendeltem csomagot, ahol kb. 132 Ft-ra jött ki egy 10ml/Ul érzékenységű teszt. Aztán vettem egy ClearBlue digitális tesztet a dm-ben, igaz kb 3E ft volt, de az azonnal kiírta. Szerintem egy próbát megér.
2014. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!