Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után hány nappal lett...

Nemvárt után hány nappal lett pozitív a tesztetek?

Figyelt kérdés
A tapasztalatomat szeretném megosztani veletek mert látom sokan kérdezik itt hány napos késés után reménykedhet még pozitív tesztben. Nos én nagyjából egy hetet érzem hogy terhes vagyok. Nincsenek tüneteim, nagyjából semmi csak nem jött meg. Csináltam tesztet a nemvárt napján majd utána minden egyes nap. Az összes full negatív lett még a tegnapi predictor is. Egy árva halvány száradási csík sem jött ki. Erre ma legnagyobb meglepetésemre az x-epil halványan de pozitív lett. Ma 6 napja hogy késik. Pedig hiába tudtam hogy terhes vagyok arra számítottam hogy a mai is nega lesz mert sikerül ejjel annyit innom hogy a reggeli mintám majdnem áttetsző volt. Szóval lányok ne adjátok fel. nektek is lehet két csíkos a teszt akkor is ha nem várt után a fizetésetek felét negatív tesztekre költitek :)))

2018. nov. 25. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem várt után 5 nappal xepillel halvány pozi volt. Előtte nem csináltam tesztet mert nyaraltunk :)
2018. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte 4 nappal.
2018. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem várt után 1 nappal lett pozitív.
2018. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 2 nappap teszteltem először akkor már egyértelmű pozitív lett.
2018. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
At elsővel 2 nap késés után, a másodikkal a menstruáció napján lett pozitív a teszt. Mindkettő X-epil.
2018. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ma a nem várt napján full negatív :( mondjuk nem első vizeletből, de predictor early :(.

Én el engedtem :/

2018. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aznap délután erős pozitív.


Első terhessegnel, 4 nap késéssel teszteltem először, előbb nem mertem, akkor is délután erős tesztem lett.

2018. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fejlemeny. Ugye 25en lett reggeli elsobol halvany pozitiv. Gondoltam ma megismetlem biutos erosebb lesz. Hat tok negativ. Pedig este 10kor pisiltem es ittam utoljara par kortyot es a tesztet ma fel 7kor csinaltam. Nem tudom mi van. Tegnap mar egesz nap emelyegtem es a mellem is elkezdett fajni.
2018. nov. 27. 08:29
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Lett végül baba?
2019. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos
2019. ápr. 2. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!