Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lejárt folsav? Szabad bevenni?

Lejárt folsav? Szabad bevenni?

Figyelt kérdés
A gyogyszertarban olyan folsavat adtak ami 1honapon belul lejar.ha bevenném lejarati ido utan is akkor bajom lenne?Nagy dobozos es tuti jopar honapig eleg volna.(nem vagyok terhes meg,viszont sokan tanacsoltak hogy szedjek)
2018. nov. 26. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vidd vissza,cseréltesd ki.

Mond meg,hogy miért szeretnéd szedni..

Utálom mikor "elsóznak" dolgokat a kereskedelemben..főleg,ha gyógyszeriparról van szó.

2018. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,akkor azt teszem.
2018. nov. 26. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos,ami biztos :)


Főleg,hogy fizet is érte az ember.


Egyébként jó választás. Én elkezdtem szedni, és köv.hónapban már nemjött meg.

2018. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyógyszeren a lejárat azt jelenti, hogy a gyártó addig garantálja a hatóanyagtartalmat. Semmi baja nincs csak elképzelhető, hogy pl. 100mg helyett 95mg-ra csökkent a hatóanyag.

Persze nem helyes teljes áron adni a közeli lejáratú terméket.

2018. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,ige errol olvastam en is csak na azert megis csak..nem azert haborodtam fel mert teljes arat fizettem,hanem mert eleg nagy dobozosat vettem jo sok level van benne es orultem volna hogy ha elhasznalom mindet mielott lejar.Amugy nem vettek vissza,addig beveszem ameddig lejar.Januarban meg veszek egy ujat.nem nagy cucc csak erdekelt hogy egy gyogyszer megromolhat vagy hogy is mondjam 😁
2018. nov. 28. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!