Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segítsek rá hogy sikerül...

Mivel segítsek rá hogy sikerüljön a baba? Ovu teszt? Baratcserje? Folsav? Terhesvitamin? Nektek mi segített? Legyszi írjátok!

Figyelt kérdés
Nehany hónapja próbálkozunk a ferjemmel a babaval, semmi vitamint nem szedek, ovu tesztet sem használtam, a lanyom elsőre osszejott, így úgy gondoltuk hogy a második sem várat sokat magára. Szeretnék picit rasegiteni valami természetes módszerrel, mit vegyek?
2018. aug. 21. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az segített mindkét alkalommal, hogy nem figyeltem rá, mert mással voltam elfoglalva. Mindkét gyereknél hónapokig figyeltem, teszteltem ezerrel, hőt mértem és semmi. Aztán olyan élethelyzet jött, hogy nem értem rá ezzel tevékenyen foglalkozni. Persze nem lepett meg a pozitív teszt, de sajnos igaznak bizonyul a közhely, hogy nem szabad rágörcsölni.
2018. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Peteérésig cickafark teát ittam, majd palástfű teát peteéréstől +ovuteszteltem

koenzim q10(amiben "E" vitamin is van) szedtem pluszban

Elsőre összejött, nem tudom ezekmiatt e vagy alapból sikeres lett volna... mindenki azt mondta,ha ennyire rástresszelek nem fog sikerülni :/ szerencsére nem lett igazuk, bár most azon izgulok,hogy minden rendben menjen...8 hetes vagyok jelenleg

2018. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ovu teszteltem és hőt mértem, valamint csináltattam egy labort, akkor derült ki, hogy pm alulműködésem van. Arra írtak fel gyógyszert, utána rögtön össze is jött. Valamint szedtem dm terhesvitamint, de az nem segíti a fogantatást, csak egy sima multivitamin. Más dolgokkal meg nem mernék kísérletezni, nehogy felborítsa a ciklust, stb.
2018. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagylevegot.


Sztem semmit. De komolyan. Úgyis osszejon, élvezzétek az együttlétet.

2018. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiket próbáltam, de még egyik se segített, már majdnem 2 éve próbálkozunk...

Másnak meg ezek nélkül is simán összejön, úgyhogy biztos nem ezen múlik.

2018. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En folsavat es E vitamint szedek 1 honapja,jovohonapban akarunk ujra probalkozni.Nem tudom segit e majd vagy sem.
2018. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!