Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján lehetek terhes a...

Ezek alapján lehetek terhes a Pharmatextől?

Figyelt kérdés

Párommal 10 nappal ezelőtt szexeltünk, pharmatexet használva. Előtte és utána is használtam sok tusfürdőt. Úgymond fel nem dugtam az ujjaimat és a vizet sem, csak megmostam magam alaposan alul.

Ez megtörtént most 2 és 3 napja is ugyanígy mosakodva.

Múlt héten volt meg vasárnaptól csütörtökig. Elméletileg holnaptól ovuláció.

Mennyire kellett volna kimosni, milyen mélyen, hogy hatástalanná váljon?

Lehetek terhes?


2018. nov. 26. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pharmatex baba van. Ha meg nézed elég nagy az indexe. Max kiegészítő védekezésnek jó
2018. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És ki mosni nem tudod!!!! Nem tudom honnan származik ez a baromság, hogy többen ezt hiszik....

másodpercek alatt eljut a sperma ahova kell neki. Addig el sem érsz a fürdőbe.

2018. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Előző jól mondja. Ez egy baromság.

Mikor 15 voltam és nem szedtem bogyót én is pharmatexet használtam. De sosem élvezett belém a barátom és mellette óvszert is használtunk. Azt már nem mertem megkockáztatni. Tényleg nagyon sok baba van aki így fogant meg. Nem megbízható . Állandóan görcsöltem azon hogy ne legyek terhes.

A jelenlegi páromnak meg viszketett mikor pharmatexel szexeltunk. Úgyhogy irattam fogamzásgátlót.

2018. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatextől nem, max a pasidtól :D Bocs, értem a lényeget, csak kicsit hülyén fogalmaztál.

Amúgy ha nem akartok gyereket, védekezzetek valami normális módszerrel, a pharmatex nagyon nem életbiztosítás.

2018. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat

Hülyén hangzik, de pont hogy terhes akarok lenni

Csak a párom felrakja a pharmatexet h azért legyen valami...

2018. nov. 26. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javasoljuk hogy tisztázzátok hogy ő akar e gyereket. Ha igen hagyjátok el, felesleges pénz kidobás, ha nem akkor meg vagy beszéljetek a dologról hogy te már igenis akarsz vagy használjátok óvszert vagy tabit.
2018. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akar, de úgy gondolja, hogy 1-2 év múlva
2018. nov. 26. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne verd át légyszives...
2018. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nővérem lánya Pharmatex mellett fogant.. pedig sokszor használták tehát nem egy kezdő párról beszélünk akik nem értettek hozzá. Már 13 éves a lány de mindenki emlékszik a családban hogy ez történt. A pharmatex vicc...
2018. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia! A következő a helyzet:


- A Pharmatex (és hasonló szerek) Pearl-indexe a webbeteg szerit 30 körül van. Ez azt jelenti, hogy 12 hónap alatt 100 nőből, aki ezt használja, 30 esik teherbe. Előtte már csak azok vannak, akik megszakítással vagy egyáltalán nem védekeznek. Ennek fényében te tudod, hogy mennyire kockázatos. (De a nőgyógyászok és szülészek körében létező szakzsargon a "Pharmatex baba".)


- Abban a pillanatban, amikor párod elmegy, több millió számra jutnak be spermiumok a méhedbe. Nem a hüvelyedbe, hanem a méhedbe. Innentől kezdve remélem látod, hogy miért értelmetlen mosakodni szex után fogamzásgátlási céllal.


Remélem segítettem megérteni a dolgokat.


Összességében az, hogy mosakodsz, mint az őrült, az arra utal, hogy vagy Te sem vagy még készen a gyerekre, vagy Te is tudod, hogy amit csinálsz, az nem helyes. Mindenképpen beszélned kellene pároddal erről. Ha megszületett a KÖZÖS döntés, onnantól vagy védekezzetek rendesen, vagy sehogy.

2018. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!