Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek majdnem végig (végig)...

Akiknek majdnem végig (végig) fiút mondtak az ultrahang alapján és mégis lány lett leírnátok hogy történt?

Figyelt kérdés
Hányadik hetekben mondták a fiút,mennyire biztosan??van akinek mutatták a kukit is és mégis lány lett? Olvasgattam mostanában hogy sok ilyen eset van hogy nem csak a fiúkat nézik lánynak hanem.forditva is.de a mai modern gépekkel ez hogy lehet?azt elhiszem ha pl szarabb az uh gép és esetleg 12-14 hetesen rosszul mondják...de utána ha terpeszt a baba és van kuki az hogy tünhet el ? 😁Gondolom 2D-n tévedhetnek...de 4D-n nem ugye?
2018. nov. 27. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

22.héten határozottan fiúnak mondta az orvosom.Mutatott kukit is bár én nem igazán láttam amit mutatott.30.héten vérzés miatt kórházba kerültem a saját orvosom nyaralt így két másik orvos vizsgált.Kérdezték tudom e a nemét, mondtam, hogy persze kisfiú.Ő meg oda hívta a másik ügyeletes orvost, hogy na szerinted? Aztán megegyeztek, hogy kislány:D

Babamozira a 32 héten mentünk ami ugye 4D volt.Ott is lányt mondtak közben a hazaérkező orvosom is mondta úgyhogy mázli, hogy csak a 32 hét után kezdtem a kicsinek vásárolni különben lett volna egy csomó olyan ruci is amit biztos nem használtunk volna :)

2018. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem most (17 éve) de elég modern Uh gépje volt már akkor is az orvosomnak. 16. héttől végig fiút mondott persze azonnal be is kellett szereznem pár pasis cuccot. Majd a 8. hónapban hogy huppsz ő talán mégis lány... végig a köldökzsinór volt a lábai közt 😂 kiscsaj lett! Masodjara már konkrétan látszott aminek látszania kellett biztosra.
2018. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!