Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnál terhességet ha...

Vállalnál terhességet ha tudod hogy veszélyeztetett terhes leszel?

Figyelt kérdés
Három veszélyeztetett terhesség, egy koraszülés, egy középidős vetélés és egy szó szerint végigfeküdt terhesség. Két egészséges gyermek 7 éves és pár hó apos. És mégsem bírom kiverni a fejemből hogy nagyon szeretnék még egy gyermeket. 38 leszek.
2018. nov. 29. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindegy mitől veszélyeztetett a terhesség. Nekem 3 babám késői koraszülött(34 hétre), a negyedik 36 hétre született. Veszélyeztetett voltam a másodiktól kezdve minddel. De! A terhességeimmel mindig minden rendben volt, sem magas v.nyomás, sem cukor, tökéletes laborok stb. Nem feküdtem szinte semmit, hisz az lehetetlen lett volna nagy ház, folyton dolgozó férj és kicsi gyerekek mellett, de én nem is voltam fekvésre "ítélve".

Esetedben nem vállalnám, mert azért 9 hónap fekvés hosszú idő... Van két egészséges gyereked, inkább velük foglalkozz sokat. Biztos, hogy nekik sem lenne jó, ha az anyukájuk nem kelhetne fel az ágyból. Meg a férjedre kicsit sok terhet raknál ezzel,nem?! Ő mit mond? Azért a gyerekeket gondolom hordani kell suliba, a kicsit majd oviba, házimunka, főzés, dolgozni... Vagy van olyan segítség, aki ezt mind megcsinálná? Én pl múlt héten két napra kórházban voltam a két évesemmel, mert elkapott egy vírust. Na két nap alatt úgy felfordult itthon a ház és szaladt minden, hogy elég volt helyrehozni. Elképzelhetetlennek tartom, hogy 9 hónapig ki legyek vonva a forgalomból, az nálunk maga lenne a pokol.

2018. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jól értem,hogy van egy pár hónapos kicsi is? Ha befeküdnél a 3-kal, hogy tudnál róla gondoskodni megfelelően? Meddig akarsz neki anyatejet adni? Nem beszélve az iskolakezdő kicsivel? Vele ugyan meg lehetne már értetni,hogy a 3.gyerek érdekében végig feküdsz otthon vagy kórházban,de a kicsivel még nem.Ő csak megsínylené.Talán pár év múlva ha nagyobb lesz és lelkileg erős vagy ahhoz,hogy ha még egy koraszülött babád lesz,vagy netán fogyatékos, akkor is vállalod,ez rajtad áll.Esetleg vannak körülötted nagyszülők és férjed van aki támogat és te bírod még lelkileg,ők is bírják? Én nem kockáztatnék,ha az összes terhességeddel eddig gond volt. Örülnék a meglévő kettőnek,hogy egészséges és őróluk gondoskodnék.
2018. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!