Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Nyugtassatok...

Terhes vagyok? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk 2x a második eset majdnem 2 hete történt óvszert használtunk nem volt semmi baj,viszont most az a baj,hogy megjött szombaton rendesen pirosan darabosan tegnap is volt még de estére már kb semmi és most is csak pici barnázás van általában 5 napig tart de most ez 2! mi lehet?
2018. dec. 3. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha végig védekeztetek akkor nem vagy terhes. Ha ez volt az első szex akkor arra tudok gondolni hogy emiatt más a menstruációd vagy stressz miatt.
2018. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez volt az első
2018. dec. 3. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Első után szerintem mindenkinek “borul” valamilyen szinten a mensije. Nekem pl késett majd két hetet,én is izgultam,hogy terhes vagyok. Sőt,nekem az első szex óta fáj minden mensi előtt a mellem,azelőtt sose.
2018. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szombaton borzasztóan görcsöltem egész nap,pedig nem szoktam.
2018. dec. 3. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leellenőrizétek az óvezert,biztos nincs semmi! Legtobb barátnőm tapasztalt valami szokatlant első után, legyen az késés,görcs, vagy épp túl hamar jött meg. Ne izgulj,az is bekavarhat!
2018. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat, vegyél terhességi tesztet, de nem hiszem hogy terhes vagy.
2018. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A terhességnek az a leggyakoribb tünete, hogy nem jön meg és nem az, hogy megjön, bármi okozhat egy kicsit másmilyen lefolyású menstruációt, talán csak egyszerűen jobban figyeled magad.
2018. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Délutántól ujra "megjött,, :)
2018. dec. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!