Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt most? Segitenetek?

Teszt most? Segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kerdesem lenne :) naptar szerint 3napja késik a menstruaciom. Tegnap meg voltak tünetek mellfajdalom, gorcsoles, megjön erzes. Mára mar semmi. Ha most csinalok egy tesztet kimutatna így hogy nem reggeli vizeletbol csinalom? Valaszokat koszonom :))
2018. dec. 3. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs messze a reggel, inkább várd meg.
2018. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet:) már ha ennyit vártam ez a kicsi nem lesz sok :) /akkor inkább megvarom a reggelt:) koszonom :)
2018. dec. 3. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
3 nap késéssel már most is kimutatná! Én a kimaradt előtt 1 nappal délután teszteltem pozitívat! :)
2018. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
4 nap késéssel délután erőset teszteltem, második terhessegnel a nemvart napján délután erős lett a teszt ikrekkel, szerintem nagy eséllyel mutatna, de ha bírod várd meg a reggelt biztosabb. Én nem bírtam, onnét, hogy megvolt a teszt azonnal tesztelni akartam
2018. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat sajnos nem birtam ki es teszteltem de azért elszaladtam meg venni egyet reggelre is :) a mostani saja negatív lett, szerintem a reggeli is negatív lesz de bizom benne hogy nem:)
2018. dec. 3. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
ertem ... :) toltsd fel a kepet ha tudod
2018. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen lett a ma reggeli?

2018. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia , na ?
2018. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocsanat hogy nem irtam csak sok volt a munka :) egyébként megjott a menstruaciom ha elmúlik akkor megyek orvoshoz mivel sokat késik mostanaba :) koszonom a valaszokat nektek :)
2018. dec. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!