Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás teszt, vagy mégis lehet...

Hibás teszt, vagy mégis lehet esetleg baba?

Figyelt kérdés
reggel csináltam egy tesztet,viszont a 2.csík helyett/helyén egy rózsaszín folt/"paca" jött ki,tehát nem egy szabályos csík.Hibás lenne a teszt,vagy mi lehet?Volt valakinek ilyen?Reggel csinálok mindenképp még egyet,csak kíváncsi lennék ez most milyen eredmény.(7-re nem várom)
2018. dec. 4. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy a teszt hibás vagy eláztattad.
2018. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
eláztatni biztosan nem áztattam el,pár mp-ig tartottam csak bele ahogy kell.Akkor hibás lehet vagy nem tudom,Reggel csinálok még egyet.
2018. dec. 4. 08:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8-án csinálj újat. Addig ne tesztelj.
2018. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
toltsd fel a kepet , kivancsi vagyok ra..koszii
2018. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2018. dec. 4. 10:19
 6/11 A kérdező kommentje:
nem túl jó a kép,élőbe jobban látni,ilyen rózsaszín "folt" féle van a helyén.Szétázva biztosan nincs,mert totál fehér körülötte.
2018. dec. 4. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rajta semmi. Én foltot feljebb látok, nem ott, ahol a csík helye van.

De egyébként is korai tesztelni. Majd a nemvárt nap után.

2018. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
így képről nem nagyon látni.De 2nap múlva csinálok még egyet.
2018. dec. 4. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Én látom,amire gondolhatsz, más nem is értem miért nem.Tök rózsaszín.De biztos az én szememmel van baj, mert amit meg én hómezőnek látok, arról mások állítják, hogy rózsaszín. Amúgy egyszer nekem is ilyen volt, csak erősebb színnel, de pont ilyen távol.Milyen teszt ez?Sajnos nekem nem lett belőle baba, valószínűleg kémiai volt:(Majd írd meg, mi lett, kíváncsi vagyok és persze drukkolok, ha nem várod!
2018. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretném ha baba lenne persze.Azt hiszem one step teszt.Hát kíváncsi leszek lesz e belőle valami..
2018. dec. 4. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!