Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van okom aggodalomra?

Szerintetek van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

21 Éves egyetemista lány vagyok, a barátommal egyszer volt egy kellemetlen élményünk (nagyjából fél évvel ezelőtt) sajnos kiszakadt a gumi. Az elott sose tortent ilyen es egybol szaladtunk esemény utániért.

Nem akartunk még egyszer ilyen para élményt, a fogamzásgátlótól pedig tartok, és ő sem támogatja ezért pharmatex nevű hüvelykapszulával + gumi kombóval védekeztünk ezentúl. Sajnos a történelem szépen megismetelte önmagát ugyanis a gumi kiszakadt, keson vettük észre, es a pharmatex ellenere is parázni kezdtünk, nagyon ideges lett november 2.-án volt a menstruációm első napja, és november 13.-án tortent a baleset. Mivel eleg kozel volt a peteeres ezert megint vettem be eseményutánit. Kicsit előbb november 26.-án megjött, de nem a szokásos mennyiség (nekem eleve eleg keves van) hanem sokkal kevesebb alig akart a mini tampon 4 napon keresztül megtelni. November 30.-án teszteltem és negativ lett. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felborult verzes lehet a tabletta utohatása a hatalmas hormon mennyiseg miatt, vagy elkepzelheto, hogy 18 nap alatt nem mutatta ki a teszt a terhesseget? Vagy egyaltalan van eselyem a terhessegre ha ennyi vedekezesi modszert alkalmaztunk? Nagyon aggódom.



2018. dec. 4. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, a teszt már kimutatta volna.

A megváltozott vérzés az esemény utáni tabletta miatt van.

2018. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" alig akart a mini tampon 4 napon keresztül megtelni. "


1 db tampon 4 napon keresztül nem telt be?

2018. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen cseréltem, de kivetelesen nem azert csereltem, mert megtelt hanem higieniai okokbol... nekem normál esetben olyan 5 ora alatt telik meg egy mini tampon, most 5 ora alatt korulbelul felig telt meg...erezhetoen kevesebb menstruacio jott, de a teszt 18 nappal az aktus utan negativ lett (a teszt nem volt hibás mert a kozelezo 1 csík megvolt, és kivártam az 5 percet ami ahhoz kell, hogy megjelenjen a másik csik is )
2018. dec. 4. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nem cukorka. Inkább használjatok fogamzásgátló tablettát/hüvelysapkát és plusz óvszert.
2018. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megjött a második havi verzesem, minden ugy tortent ahogy lennie kell,eros hasgorcs, feszulo cicik, pontosan 28 napra VISZONT!!a mennyiseg meg most is nagyon kevés. Azota 3 tesztet is csináltam mind negatív, szoval terhes fixen nem vagyok, de akkor mi a baj? Volt mar valaki ìgy? Hihetetlenul aggodom
2018. dec. 25. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász.

Amúgy valszeg a stressz miatt van ez.

2018. dec. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esemény útáni

Én egyszer egy két tablettást vettem be, hát elég szépen felboritotta NEKEM a ciklusom.

Kiszámíthatatlanok jott meg, nagyin erős fájdalmakkal járt, pedig sose járt nagy fájdalommal és nagyon sok jött vagy éppen nagyon kevés.

Egy fél év múlva is alig akart helyre állni. Függ a szervezettől, én szerintem. Ami másnak a második havijánal már teljesen helyre állt nekem 6-7nél állt helyre csak

2019. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!