Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan mintha meg akarna jönni?

Olyan mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kérlek segítsetek. Szombaton a nem várt után 4-5nappal teszteltem 3 pozitívat.

Madarat lehet velünk fogatni. Kedden megyek orvoshoz, addig is szét parázom magam. Olyan érzésem van, mint ha meg akarna jönni. Undin hangzik, de mintha "folyna". Fél óránként rohanok WCre hogy ugye nem.

Légyszíves nyugtassatok meg hogy ez normális.


2018. dec. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi. Szedj magnéziumot, az elsimítja az izomgörcsöket és még fontosabb talán, hogy jót tesz az idegeidnek.
2018. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Postosabban jövő kedden megyek orvoshoz :)
2018. dec. 4. 14:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a meg nyugtató választ. :)
2018. dec. 4. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen erősebb a folyás.
2018. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Már két gyerekem van, mindkettőnél éreztem a menstruációs fájdalmat ilyen korai időpontban. Ráadásul én szinte egyfolytában 1-2 hétig. Nem lesz gond, jó babavárást nektek!
2018. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megnyugodtam. De azért soká van még kedd :)
2018. dec. 5. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok, én is féltem emiatt, de megnyugtatott a dokim, hogy teljesen normális. :)
2018. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor kB egy idősek lehetünk :) jó baba varast :)
2018. dec. 7. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!