Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.21,24-i együttlétből...

Nov.21,24-i együttlétből mikorra mutatja ki a teszt BIZTOSAN már hogy ha sikerült volna a baba?

Figyelt kérdés
nem szeretnék feleslegesen tesztelgetni,így arra lennék kíváncsi,mikor teszteljek biztosra?Melyik nap mutatná ki tutira,akár pozitív akár negatív.
2018. dec. 6. 07:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem 8-án tesztelhetsz.

Feltételezem akkor tájt lehetett ovud(21-24-ig).

2018. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24-hez szamolj 3 hetet, szoval olyan december kozepe fele tesztelnek, ha biztosra akarsz menni. Van, akinek csak 1 het kesesnel mutat pozitivat.
2018. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igen.elvileg 24-én,de nem hőmérőztem...stb,tehát az se 100%.Előtte is voltunk együtt,de ez a legutolsó.
2018. dec. 6. 08:22
 4/26 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint te. Én azért holnap regel rápróbálok..m
2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
szia , mi 20-24 diken voltunk egyutt , mikorra nem varod a mensid? mikor volt meg a multhonapba? hany naposak a ciklusaid? :) en ma vagyok a 30.napon ... kb vasarnapig megkene jojjon .. ha nem akkor tesztelek ...
2018. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hát igazából nekem össze-vissza van inkább,ezért pontosan nem tudom.Múlt hónapba 4-én jött meg,ma vagyok a 33.napon teló szerint,rá számolta azt a pár napot,mert átlagba 33-35napra jön meg.Eszerint szombaton kellene megjönnie.Tüneteim nincsenek,max a mellfájdalom,de az általában menstruáció előtt is szokott jelentkezni,meg krémes fehéres folyás,ennyi.Vasárnap lehet akkor csinálok egy tesztet ha addig nem jönne meg.
2018. dec. 6. 11:14
 7/26 anonim ***** válasza:
nekem is igy van pont .... hat kiderul ,de en is kivancsi vagyok mar nagyon mi van ..... irj majd te is
2018. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
rendben,jelentkezek hétvégén :)
2018. dec. 6. 11:39
 9/26 anonim ***** válasza:
Na szia mi a helyzet ?? Nekem tegnap negativ volt . de nem tudom mikor volt pem.... Ugy hogy mig nem jon meg van remeny:) nekem.fajnak a melleim..de regebb is fajt mensi elott ..de most a multhonapban nem fajt es azelott sem...
2018. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam egy tesztet,halvány pozitív lett😊
2018. dec. 8. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!