Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik,4 negatív tesztem...

1 hete késik,4 negatív tesztem is van. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Múlthét keddre nem vártam, nem is jött. Azóta lett 4 negatív tesztem. Volt akinek egy hét uán negatív volt mégis baba volt a dologban?:)

2018. nov. 27. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 15 napja kellett volna megjönnie és 100%, hogy nem vagyok terhes!

Nálam pl most kutatják, hogy mi miatt lett nagyon rossz a vérkèpem, de bármi is okozza szinte biztos, hogy ez is az miatt nem jön meg.

Millió dolog miatt késhet valakinek

2018. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként mindig rendszeres a ciklusod, akkor 1 hét után már bármilyen tesztnek ki kéne mutatnia.
2018. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Persze,rengetegen vagyunk úgy,hogy néha-néha késik,esetleg kimarad a vérzés.
2018. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem túl bíztató. Engem inkább tapasztalatok érdekelnek, hogy lett e valaki babás úgy hogy 1 hét után negatívat mutatott még.
2018. nov. 27. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A naggyal 2 hét, a kicsivel 3 hét késés után lett először pozitív. Sosem volt túl rendszeres a ciklusom, valószínűleg emiatt nem középidőben fogantak. 😊
2018. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aztaaa. Gratulálok! Voltak tüneteid? Persze az elmaradt mensin kívül.
2018. nov. 27. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egyszer 2 hónapig nem jött meg. Nem terhesség miatt. Nyilván orvoshoz fordultam, én is csináltam tesztet, nyilván az is negatív volt, terhes sem voltam.

Ha 1 hét késés után még negatív a teszt, akkor nem túl valószínű a terhesség. Nagyon-nagyon ritka eset, hogy valakinek ilyenkor még ne mutassa ki a teszt.

2018. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 9 nap késésnél teszteltem először halvány pozitívat, de sajnos elvetéltem.
2018. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!