Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem? Aggodom?!

Terhes lettem? Aggodom?!

Figyelt kérdés

Tobb mint ket hete kesik a menstruaciom. A baratommal egyutt voltam megszakitassal. Tudom tudom a megszakitas nem vedekezes, de mar regota igy csinalja es eddig nem volt gond. 4 tesztet csinaltam mind kulonbozo: medi lab, modas, meg predictor early a negyediket mar nem tudom. Mind a 4 negativ lett, de menstruacio sehol. Gorcsolok feszt, megdagad olykor a hasam alja es kb. egy hete barnas folyasom is van. Mar eltelt 2 het a legutobi egyuttlet ota. Nagyon sokara kaptam nogyogyaszhoz idopontot es mar nagyon ideges vagyok. Nem szeretnenk meg gyereket. Majd 1 2 ev mulva csak.


25/l



2018. dec. 6. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

3-as és 5-ös vagyok.

Én anno felfáztam és antibiotikumot kellett szednem ami kinyírta a hüvelyflórám, ami egy éppen lappangó hüvelygombát robbantott elég nagyra. Komplett alhasi görcseim voltak, olyanok, hogy mozdulni se tudtam.

A nemibetegség elég tág fogalom, így nem jár feltétlen kéz a kézben a megcsalással. Lehet higiéniai probléma is, de sok helyről össze lehet szedni és átadni a másiknak. Szóval nem kell egyből vádaskodni, hogy mit csinált a másik fél...

2018. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kedves utolso megegyszer :) en hajlamos vagyok a felfazasra, es regebben fordult elo velem ilyen, hogy egyszer kimaradt. Akkor lehet most ez tortent.
2018. dec. 6. 18:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ugyanígy lettem terhes. Megszakítással, 25 évesen, stabil kapcsolatban. Mi sem terveztük, illetve még 2-3 hónapot szerettünk volna várni vele bizonyos okok miatt. Mondván "úgysem lesz baj", megszakítással voltunk. Hát lett "baj". Azóta nyilván áthidaltuk a gondokat, de nehéz volt. És nagyon várjuk a kislányunkat. Ezt csak azért írtam le, hogy egy kicsit legközelebb átgondold. Simán becsúszhat.
2018. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leirtad. Hat aggodom, szerdan megyek dokihoz. Azota is negativ tesztekkel.
2018. dec. 16. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!