Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi nap folyamán együtt...

Tegnapi nap folyamán együtt voltunk a barátommal és történt néhány dolog. Lehetek e terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán a barátommal együtt voltunk. Miután végeztünk és a szerszámát kivette volna, akkor félig bennem maradt az óvszer, ami nem volt kilyukadva. Az óvszer tartalma kijött és néhol én is olyan lettem, a hüvely körül is lehet, de lehet hogy csak az én nedvem volt. A kérdésem az hogy lehetek e terhes?

(17/L és 17/F)


2018. dec. 9. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erre nem vennék be esemény utáni tablettát. Az esély nagyon kevés. Az a tabi meg egy marék hormont tartalmaz, rohadtul össze tudja zavarni a ciklust... Ennyire azért nem könnyű teherbe esni.
2018. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha elélvez a férfi, úgy húzza ki, hogy fogja közben az óvszert! Helyesen kellene használni és nem marad bent... Lehetsz terhes.
2018. dec. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!