Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Eletem legszebb ajándéka lenne Karácsonyra! Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is köszönöm annak aki elolvassa és kommenteli :)

Már lassan egy éve próbálkozunk a párommal a kisbaba ügyben de sajnos nem jött eddig még össze, pedig mind a ketten egészségesek vagyunk kivizsgalasok is megvoltak.

Az utolsó menstruaciom November 18 an volt 3 napig tartott. Természetesen figyelem a peteerest, termékeny napokat stb, meg mindent megteszek az ügy érdekében. 2 napja késik és ilyen még nekem nem volt soha inkább hamarabb jött meg de hogy késett volna nem emlékszem ra. Vettem ma reggel egy clear blue tesztet de sajnos negatív volt ami nagyon elszomorított de mégis késik és így bizakodom benne hogy meg korai lenne nagyon és azért nem mutatja a két csíkot. A hasam egy picit szokott szurkalni 2 napja , és egy picit folyosom is van színtelen szagtalan. Na most lehet be magyarázom magamnak de elég érzékeny vagyok a szagokra a szomszéd olyan büdös valamit főzött hogy konkrétan rosszul lettem :( A mellbimbom nagyon érzékeny. Nem tudom hogy most ezeket be képzelem vagy lehetséges a terhesség jelei de szerintetek ? Édes istenem de boldog lennék ha az a csík hamarosan már kettőt mutatna és Karacsonra nem is kaphatnék szebb ajándékot :)



2018. dec. 12. 15:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs elég hcg a szervezetedben egy pozitív teszthez, addig tünetek sem jelentkeznek.

2-3 nap múlva tesztelj újra, ha addig nem jön meg.

2018. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam hogy korai lenne még a tünet de valahogy mégis olyan fura a közérzetet a hasam is néha mintha rosszat ettem volna és picit néha hányingerem is van. Nem tudom fura most nekem minden :)
2018. dec. 12. 15:35
 3/28 Hevnek ***** válasza:
100%
Nekem a menszi késés után kb 10 nappal mutatott pozitívat. Szóval a két napos késésre tesztelni sztem még felesleges. Ilyen opálos folyásom nekem is volt de más tünetet nem tapasztaltam akkoriban. :) Szorítok neked, hogy szép karácsonyod legyen! :)
2018. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak a 25. napod. Vagy hogy számolsz te? Ha két napja már késik, akkor 23 naposak a ciklusaid?
2018. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen 23-24 naposak a ciklusaim.
2018. dec. 12. 16:52
 6/28 anonim ***** válasza:
Nov 18 az első napod vagy az utolsó?
2018. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
November 18 an jött meg első nap és 3 napig tartott.
2018. dec. 12. 17:05
 8/28 anonim ***** válasza:
Hétvégén tesztelj majd, aztán majd meglátod. Lehet tényleg korai volt még. Majd írd meg, hogy mi lett.
2018. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hajra! Meg lehet korai! Hanyadik dpo? Annyira megertelek! En ma kaptam meg a karacsonyi ajandekot! Drukkolok, h neked is ez legyen!
2018. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Drukkolok!:)
2018. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!