Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Eletem legszebb ajándéka lenne Karácsonyra! Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is köszönöm annak aki elolvassa és kommenteli :)

Már lassan egy éve próbálkozunk a párommal a kisbaba ügyben de sajnos nem jött eddig még össze, pedig mind a ketten egészségesek vagyunk kivizsgalasok is megvoltak.

Az utolsó menstruaciom November 18 an volt 3 napig tartott. Természetesen figyelem a peteerest, termékeny napokat stb, meg mindent megteszek az ügy érdekében. 2 napja késik és ilyen még nekem nem volt soha inkább hamarabb jött meg de hogy késett volna nem emlékszem ra. Vettem ma reggel egy clear blue tesztet de sajnos negatív volt ami nagyon elszomorított de mégis késik és így bizakodom benne hogy meg korai lenne nagyon és azért nem mutatja a két csíkot. A hasam egy picit szokott szurkalni 2 napja , és egy picit folyosom is van színtelen szagtalan. Na most lehet be magyarázom magamnak de elég érzékeny vagyok a szagokra a szomszéd olyan büdös valamit főzött hogy konkrétan rosszul lettem :( A mellbimbom nagyon érzékeny. Nem tudom hogy most ezeket be képzelem vagy lehetséges a terhesség jelei de szerintetek ? Édes istenem de boldog lennék ha az a csík hamarosan már kettőt mutatna és Karacsonra nem is kaphatnék szebb ajándékot :)



2018. dec. 12. 15:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Rövid ciklusnál tényleg korai. Plusz a clearblue nem is elég érzékeny.


Nagyon szurkolok nektek :)

2018. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Nagyon nagyon remelem hogy nem fog meg jönni holnap se és az elkövetkező 9 hónapban sem. Ha holnap se jön meg veszek egy tesztet és megcsinálom hátha mutat valamit :)
2018. dec. 12. 20:26
 13/28 A kérdező kommentje:
Jajjjj istenként ahogy elküldtem az előző üzenetet elkezdett egy nagyon picit görcsölni a hasam :( nagyon nagyon remelem hogy ez nem az amire gondolok :((((((( már bele bolondulok :(((
2018. dec. 12. 20:32
 14/28 anonim ***** válasza:

A görcs miatt ne aggódj kérdező. Nekem a pozitív teszt után még másfél hétig voltak pontosan olyan görcseim, mint menzesz előtt egy nappal szoktak lenni.

A kora terhesség tünetei megegyeznek a premens tünetekkel, úgyhogy nyugi!

2018. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Amiatt ne aggodj, nekem ma lett eros pozi teszten es nagyon faj a hasam, ez normalis allitolag.
2018. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatásokat :) Remelem hamarosan jó híreket hozok én is :) utolsó kommentelő Gratulálok tiszta szívemből!!!!
2018. dec. 12. 21:30
 17/28 anonim ***** válasza:
Koszi! Remelem te is pozit tesztelsz!!!
2018. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még mindig nem jött meg. Ma veszek 2 db tesztet megcsinálom az egyiket na a másikat holnap reggel első vizeletből és remelem jó híreket kapok :)
2018. dec. 13. 08:12
 19/28 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet de egyenlőre negatív :((((((((
2018. dec. 13. 09:47
 20/28 A kérdező kommentje:
Nagyon fura szurkálasokat érzek a hasamban néha be is nyilal viszont még mindig nem jött meg. Nem tudom már eldönteni, hogy most mi van varok szerintem 2 napot még és ha nem jön meg akkor tesztelek megint.
2018. dec. 13. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!