Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamàk! Ti hogyan hagytátok...

CsAnita23 kérdése:

Kismamàk! Ti hogyan hagytátok abba az antidepit ès a nyugtatót mikor kiderült hogy babàtok lesz?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok akik ilyeneket szedtek? De közben teherbe estek? Mi is tervezünk 2.babàt de scippàt ès xanaxot szedek... nektek sikerült letenni?
2018. dec. 20. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig mig le nem teszed eszedbe ne jusson teherbe esni. Ki kell urulnie. Ha a babara annyira vagytok akkor lerakod magadtol. Es ha depis vagy inkabb ne a baba legyen a mentsvarad. Gyogyulj meg es aztan , menj dokihoz stb.
2018. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg nem bántás, csak kiváncsi vagyok. Ha jelenleg ilyen erős szerekre van szükséged ahhoz, hogy kezelni tudd az életedet, akkor miért akartok második gyereket? Tudom, sokszor az a válasz, hogy mert az elsőnek kell, de az édesanyjuk egy lelki roncs akkor “egyeske” egyáltalán nem lesz kisegítve egy testvérrel... :/
2018. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szakember követésével lehet csak ezekről leállni, abbahagyni szigorúan tilos csak úgy. Menj el a kezelőorvosodhoz!
2018. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

2

Nem "lelki roncs", hanem van egy kezelt és karban tartott betegsége.


Nyilván egy cukorbeteg vagy egy 100 kilós nőtől is megérdezed ezt, aki egy gyerekkel is magára zabált 35 kg zsírt ...

2018. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már a tervezéskor abba kell hagyni, mert az elvonási tünetek sem tesznek jót a babának.

Dolgoztam újszülött osztályon, láttam babát akinek végignyugtatózta az anyja a terhességet. Senkinek nem kívánom. Egy növekvő embrióra ez még rosszabb hatással van hisz akkor fejlődik csak az idegrendszere és sajnos ezek a szerek átjutnak.

2018. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

"Nyilván egy cukorbeteg vagy egy 100 kilós nőtől is megérdezed ezt"


Rossz a példa, mivel a cukorbeteg (1-es) nem tehet a betegségéről és nem is veszélyezteti a magzatot. Ilyen erővel a gdm-es kismamákat is el lehetne zavarni abortuszra, holott náluk se mutatható ki összefüggés az életmód és a betegség között (a legtöbb diabos kismama vékony, sportos, nem cukorzabáló).

2018. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

6

Köszönjük, majd értesítjük ...


Egy pszichés beteg SEM tehet a betegségéről.


Leülhetsz, megint egyes.

2018. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a pszichiáterrel és genetikussal. Van olyan gyógyszer amit lehet szedni terhesen. Én rivotril-t raktam le az első trimeszterben, semmi baja nem lett ettől az igen kis mennyiségű gyógyszertől a lányomnak. Egyébként a genetikus szerint egész terhesség alatt szedhettem volna, én nem akartam.
2018. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy a beteg nem tehet a betegségéről - ami nem feltétlen igaz ebben a formában - de a gyerekek aztán végképp nem. Mégis rajtuk csattan ha az édesanya mentális problémákkal küzd. Rossz példa a terhességi cukorbetegség vagy elhízás, mert az nem veszélyezteti a családot összeomlással - szemben egy mentális zavarra rávállalt második gyerekkel.
2018. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

9

Szégyelld magad!


Azon kívül, de. Egy elhízott ember is veszélyezteti a családját összeomlással, mert hamarabb hal meg és lesz beteg, mintha nem lenne elhízott.


Az eugenetikus, ostoba náci nézeteidet meg tartsd meg magadnak! Igen, a ki, mennyire szaporodhat egészségügyi alapon nácizmus.


Nem, nem fogod érteni. Az náci nézetek és a gondolkodás kizárja egymást.

2018. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!