Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség utáni hónapba...

Kémiai terhesség utáni hónapban lehetséges, hogy kimarad az ovuláció?

Figyelt kérdés
Elözö hónapban (3. próbálkozós hónap kistesóval) volt egy kémiai terhességem, legalábbis szerintem az volt (3 halvány pozitív, de jól látható hcg teszt, majd 3 napkéséssel megjött). Most csinálom az lh teszteket, és ma van a 16. ciklus nap, de eddig egyik se lett pozitív. Volt egy viszonylag erös vonal a 12. napon, de még messze nem pozitív, azóta meg kb halványodik, esetleg a tegnapi majdnem olyan volt, mint a 12. napi. Eddig mindiga 14-15 napon lett pozitįv, de már elötte látszódott, hogy másnap az lesz. Már próbálkozás elött is 5-6 hónapig ovuteszteltem, csak, hogy megfigyeljem. Soha nem maradt még ki ovu, legalábbis a teszt mindig pozitív lett 14-16 nap körül. Lehetséges, hogy most az elözö hónapi dolog miatt felborultak a dolgok a szervezetemben?
2018. dec. 23. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Előfordul az ilyesmi sajnos. Majd legközelebb.
2018. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa, mert most 3 napja kb ugyanolyanok a tesztek, talán picit erösödek, de nem látványosan. Kb úgy festenek, mint máskor amikor pár órán belül pozitívak lettek. Elég erös a második csík, de még azért nem ugyanolyan mint a control csík. 3 napja gondoltam, hogy tesztelek még pár napig, amíg teljesen elhalványodik, erre meg pont az ellenezöje törtënik az utóbbi napokban. Mindenesetre így most folytatom a tesztelgetést, mert kiváncsi vagyok, mi lesz. Pozitívvá válik vajon késön a ciklusban vagy csak egyszercsak megint halványodik, majd teljesen eltünik a második csík. Arra is kiváncsi vagyok, ha nincs ovulációm akkor azért megjön-e vagy sem. Még soha nem fordult elö, hogy ne menstruáljak, és mindig pontos, max 1-2 nap eltérés, úgy hogy kiváncsi vagyok ilyen esetben, mi fog történni.
2018. dec. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!