Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton voltam együtt a barátommal. Nem szexeltünk. Viszont “száraz szexeltünk” kis ideig. Csak 4-5 alkalommal húzogatta a hüvelyemnél nemi szervét, mert leállítottam. Hangsúlyozom, behatolás nem történt. A barátom azt állítja, megmosta a nemi szervét a dolog előtt (mivel előtte pár órával elélvezett). Én hiszek neki, mivel ha nem így lenne, őt ismerve már nagyon pánikolna. A mosakodás közvetlenül a dolog előtt volt emlékezeteim szerint. A barátom 100%, hogy nem élvezett el, miközben csinálta.

Noha így szerintem nem valószínű, hogy terhes vagyok, a menstruációm ma késik 3. napja. Pedig már 3 hónapja egymás után pontosan jött meg. Lehet, hogy közrejátszik az idegességem? Mert már 5 napja egyfolytában azon kattogok, hogy úristen, mi van, ha terhes vagyok, és azt olvastam, hogy a menstruáció késhet az idegesség, szorongás miatt. Meg amúgy is még csak 1 éve van meg, szóval elvileg normális, ha nem pontosan jön meg, de nekem általában pontos... A másik dolog meg az, hogy egyáltalán nem görcsöl a hasam, pedig ez rendszerint kb 2-7 nappal a menstruáció előtt szokott lenni egészen a menstruációig. Végeztem egy olyan gyakorlatot a menstruáció meghozása végett, hogy 10 másodpercig behúzom a hasamat, aztán 4 másodpercig kiengedem, és újra behúzás. Ezt megismételtem kb 8-10 alkalommal egymás után. Ezután fájt egy pár percig a hasam, de ennyi volt. Forró fürdőt is próbáltam tegnapelőtt, de az is sikertelen próbálkozás volt.

Ahogy azt gondolhatjátok abból, hogy 1 éve van menstruációm, fiatal vagyok még egy gyerekhez. Ha a szüleim megtudnák, hogy terhes vagyok, akkor biztosan eltiltanának a barátomtól, de az is majdhogynem fix, hogy a barátomat kinyírná az apám. Arról meg nem is beszélve, hogy milyen szemmel nézne rám ezután a családom. Megtartani nem akarnám, bár szerintem nem is engednék.

Most lehetne azzal jönni, hogy hát kislányom, viseld a tetteid következményét, de én ezzel nem tudok egyetérteni. Hiszen semmiféle felelőtlenség nem történt az én részemről. Szinte azonnal leállítottam a barátomat (tegyük hozzá, hogy azért nem azonnal, mert először azt hittem, hogy az ujjával csinálja). Nyílván az én kezem is benne van a dologban, hogy ez megtörténhetett, de én egyáltalán nem felelőtlenül döntöttem úgy, hogy akarom ezt az egészet a barátommal, és mindig nagyon odafigyelünk, hogy semmi esetre ne legyek terhes. Csak pettingelni szoktunk.

Leszólásokat nem kérek. Tudom, hogy fiatal vagyok. Tudom, hogy sokan nem értenek egyet a fiatalon élt szexuális élettel. De azt is tudom, hogy felelősségteljes lány vagyok, és nem tudatlanul vágtunk ebbe bele. Hibák pedig felnőttek esetében is becsúszhatnak. Felesleges lenne kioktatni azért, hogy de a felnőttek tudnak mire alapozni, én meg még egyáltalán nem. Hiszen ami történt, megtörtént.

A körülményeket figyelembe véve lehetséges, hogy terhes vagyok?

Az értelmes, nem szidó válaszokat nagyon köszönöm!



2018. dec. 20. 09:07
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Légyszi olvassátok végeig, nagyon fontos!
2018. dec. 20. 09:08
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Te fiatal is vagy meg hülye is. Ha nincs behatolás, mégis hogy lennél terhes? Fax helyett könyvet fogj a kezedbe, akkor nem pánikolnál. Lehet lepontozni, de ez nevetséges. Nem úszik fel magától, sőt, bőrön át sem szívódik fel. Száraz szex..nemtudom ezt ki találta ki. 😂 de hogy a kérdésedre is válaszoljak, fixen nem vagy terhes. Ennél több kell hozzá...nem elég dörgölőzni..
2018. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#2 nem vagyok teljesen bolond, azért gondoltam, mert az előváladékban is lehet sperma
2018. dec. 20. 09:15
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
1 éve menstruálsz, mennyi vagy 14? Nem bántásból, de korai ilyen dolgokba bonyolódni főleg, hogy fogalmad sincs a leírtak által, hogy működik a szervezeted és hogyan készül egy kisbaba. Nem nem lehetsz terhes behatolás nélkül.
2018. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha be sem dugta akkor szerinted hogy lennél terhes?

A rendes sperma sem, de még az előváladék sem fog felúszni úgy, hogy kívül rákenték a muffodra.

2018. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A védőnő mondta az iskolában a felvilágosító órán, hogy ettől is lehet gyerek. És azért van benne igazság, mert a hüvelybe belekerülhet spermium, és innentől kezdve kicsi az esély, de van. Meg sok ilyem témával foglalkozó oldal is írt erről. Ezért hittem így, nem a saját agyam szüleményeként. Ettől függetlenül nyílván nem biztos, hogy így van, köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.
2018. dec. 20. 09:23
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Igen, így van tényleg. Karira vegyél a barátodnak egy utónév könyvet, mert szükségesz rá!
2018. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#5 igazad van, de közvetlenül a hüvelybemenettel érintkezett a barátom nemi szerve, nem csak a szeméremdombbal vagy a nagyajkakkal, kisajkakkal.


#6 fentebb leírtam, hogy nem szexeltünk... szűz vagyok

2018. dec. 20. 09:32
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Biztosan nem vagy terhes. De hogy megnyugodj,vegyél egy terhességi tesztet (patikában, DM-ben, Rossmannban, nagy hipermarketben) és csináld meg.


Egyébként hány éves a barátod?

2018. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy terhes! Nyugodj meg, de ha bemész egy drogériába vagy egy nagy üzletbe, pld tesco akkor tudsz venni terhességi tesztet és az majd megnyugtat. De nem vagy terhes. Viszont ezzel nem jó játszani, ha már ennyire a dologban vagytok, húzzon a barátod gumit. A havid valószínűleg a stressz miatt nem jön meg, na meg a rendszertelenség is szóba johet. Megnyugodni nem fogsz, csak ha már megjön majd, de addig is séta be egy tesztért, (aktus után 2héttel már mutathat HITELES eredményt) azt majd csináld meg. Nyugi és minden jót továbbiakban!
2018. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!