Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom? (Kérdésed...

Alhasi fájdalom? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok.Egész nap rettenetesen fáj alul a hasam.Dokitól holnapra kaptam időpontot.Mi lehet?Ugye nem lesz baj?
2011. ápr. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz? Nem ártana! Doki nem javasolt semmit?
2011. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot.Holnap tudok menni dokihoz csak nagyon aggódok.
2011. ápr. 11. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Újra én:

Telefonon nem mondott semmit a doki? Hogy mit csinálj addig?

Pihenés (fekvés) az tuti!

Nem erőltetted meg magad valamivel?

Próbálj pihenni és megnyugodni, amennyire tudsz, csak nem lesz gond.


Vérzés nincs?


Ügyeletre esetleg be tudsz menni, ha rosszabbodik.

2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Telefonon semmit nem mondott csak annyit,hogy reggel megnéz.Próbálok pihenni de a 15 hónaposom mellett nem nagyon lehet.Ma még fel sem mertem őt emelni:(Vérzés szerencsére nincs remélem nem is lesz!
2011. ápr. 11. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is emelgesd, tényleg. Nekem egy 18 hónaposom van, de az elejétől nem emelhetem (21 hetes vagyok). Néha nekem is sajog, mint mensi előtt, olyankor visszaveszek egy kicsit, ha tudok, lefekszek, leülök. Segítségem sincs, férjemen kívül, úgyhogy tudom, hogy nem egyszerű megoldani. Majd írj, hogy mit mondott a doki.


Én az elején többször véreztem (9-11. hét), akkor mindig fekvés + Nospa és Magne B6 3*1 volt elrendelve.

2011. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Voltál dokinál?
2011. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam dokinál.Minden a legnagyobb rendben van:)A kis kópé úgy helyezkedett,hogy valamit nagyon nyomott.
2011. ápr. 13. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök :) Minden jót a továbbiakban is!!!
2011. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!