Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy lehet valtoztatni a...

Igy lehet valtoztatni a fogamzasgatlo szedesenek idopontjat?

Figyelt kérdés

Szoval ebben a honapban kezdtem el szedni eletem elso fogamzasgatlojat.

Az elso szemet reggel 7kor vettem be, de ugy dontottem nekem az esti szedes sokkal egyszerubb lenne.

Igy minden nap egy ora eltolassal vennem be: tehat pl hetfo 8ora, kedd 8 stb.

Ebbol igy lehet problema vagy az az egy ora nem szamit?

Vagy jobb lenne ha a 7napos szunet utan egyszeruen este kezdenem el szedni?

Koszonom a valaszokat!


2018. dec. 24. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell ennyire túlbonyilítani, 12 órán belül simán beveheted. Mondjuk kiszámolni este 7re necces, de mondjuk ha beveszed másnap du 4-5 körül, az teljesen ok. Aztán utána szedheted este tovább, amikor akarod.
2018. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elirtam elnezest. Szoval hetfo 7ora, kedd 8, szerda 9 stb..

Igy szeretnem eltolni este 8ra. Ez igy rendben van? Mar par napja igy csinalom.

2018. dec. 24. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Felesleges bonyolitani.
2018. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A felesleges bonyolitanit hogy ertitek pontosan?
2018. dec. 25. 01:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy leírtam az első hozzászólásban.

Beveszed egyszerűen a következőt este, akkor, amikor szedni akarod. Egyetlen dologra figyelj, 12 órán belül legyen az eredeti időponthoz képest, azaz ha mondjuk tegnap 9kor vetted be reggel, akkor ma reggel hagyd ki, de este legkésőbb este 9ig vedd be. (Tehát két bogyó között 24 óra helyett valahol 24-36 óra közötti idő fog eltelni kivételesen.) Következő naptól pedig minden nap szedheted este, amikor akarod, hiszen az lesz a 24 órás eltelt idő.


Ennél részletesebben nem tudom leírni. :D Reggel helyett este veszed be, aztán a továbbiakban este szeded. Kész.

2018. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igy mar ertem koszonom!:)

Eddig egyebkent mar egy hete csinalom ezt az 1ora eltolast. Akkor biztos ne maradjak ennel?

Jobb lesz ez ha egyet kesobb este veszek be aztan megy tovabb az esti idopont szerint?

2018. dec. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!