Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy így teherbeestem...

Létezik, hogy így teherbeestem? Nem térek észhez.

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig soha semmi problémám nem volt vele. Mindig időben bevettem, elfelejteni sosem felejtettem. Pénteken rosszul lettem, fájt nagyon a fejem, illetve hányingerem volt. Ez átnyúlt szombatra is. Utána jól lettem örültem is neki. Aztán most este elkezdett görcsölni a hasam,megint hányinger. Wcn vettem észre, hogy valami nem okés. 3 csepp barnás-pirosas vér jött ki belőlem. Most nagyon megijedtem. 3 szem még vissza van. Nem is értem az egészet. Össze vagyok zavarodva, de erre még az is rásegít, hogy 2 hete azt álmodtam terhes vagyok. Nem szeretnék még kisbabát, nagyon fiatal vagyok most kezdtem csak dolgozni. Valakinek tapasztalata van ilyen téren? Vagy valamilyen tanácsa?
2018. dec. 24. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A fogamzásgátló tabletta sem nyújt 100%-os védelmet. De egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Lehet stressz is akár, ami átmeneti hormonális gondot okoz. Érdemes volna minél hamarabb elmenned orvoshoz.
2018. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Csinálj terhességi tesztet.
2018. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Karácsonyi pánikhangulat.
2018. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teszt??
2018. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért gondolod, hogy terhes vagy.
2018. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy a görcsből és vérzésből miért terhessége következtetsz. Szedtél valami gyógyszert?
2018. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is, semmi pánik! Ha tènyleg rendesen szedted a bogyót, mikroszkopikusan kicsi a terhesség valószínűsége. Hányingeres-fejfájós rosszullétet akár egy levegőtlen szoba is okozhat. A hasi görcsöt okozhatta szorulás. A pirosas-barnás folt lehet egy tisztességes nagyvécézés után, ha picit megsérült a végbél nyílás. Ha nagyon aggódsz, a várt vérzés reggelén végezz el egy terhességi tesztet.
2018. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordulhat köztes vérzés, hiszen mű hormonok irányítják a mű ciklusodat. Ez nem terhesség. Szedd be a 3 szemet, mintha mi sem történt volna. Csinálhatsz tesztet, de biztos nem vagy terhes.
2018. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tesztelj a fölösleges idegeskedés helyett.


Párkapcsolatom (szexpartnerem) sem volt amikor ugyanígy jártam, sima köztivérzés volt.

2018. dec. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó tíz évnyi gyógyszerszedési tapasztalatom van, előfordult néha-néha köztivérzés amellett is. Semmi jelentősége ha nem sokszor fordul elő.
2018. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!