Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem mit tennétek?

Teherbeestem mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eléggé döcögős mostanába a kapcsolatunk nagyon makacs személy a párom. Sokat vitázunk mostanság feszültség van a munka miatt. Néha úgy érzem mellette nehéz amilyen a hozzáállása.

Viszont ma vagyok 8hetes.

Ti mit tennétek? Megtartanátok?



2018. dec. 25. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha szar a kapcsolat, akkor miért lett benne gyerek?
2018. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem 100%ban szar, csak vannak időszakok...
2018. dec. 25. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legoszintebb dolog ha ezt megbeszelitek egymassal.. tudja, hogy terhes vagy? Nem eldobni kellene szerintem, hanem megjavitani

Ahhoz viszont mindketten kelleni fogtok es mindkettotoknek akarnia kell

2018. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Vele beszéld meg, nem gondolod, hogy erre kizárólag a gyereked apja tudna válaszolni? A te életed, teljesen mindegy, hogy ki mit válaszol neked itt, mert nem ismerjük az életed minden apró részletét, ami segítene a kérdést eldönteni.
2018. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szülnék olyannak akivel még gyerek előtt is feszült a kapcsolatom. Aláírom minden kapcsolatban vannak nehézségek, de gyerek előtt kb én a párommal minimálisan veszekedtünk semmiségeken. Soha semmi komoly vita. Ha a baba megszületik ezernyi energia kell nem csak neked de a párodnak is. Viszont ha úgy érzed ,hogy ha egyedül maradsz is 100%-osan tudsz a gyerekedre koncentrálni akkor hajrá! Mérd fel a helyzetedet és persze beszéd meg a pároddal is ezt az egészet....
2018. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Én kizárólag az anyagiaktól tenném függővé! De hát ez van, én anyagias vagyok. Te nem biztos, hogy ilyen vagy. Én csak a magam szemszögéből tudok tanácsot adni. Ha úgy látnám, hogy az én jövedelmem, plusz adott esetben csak 15-20 % gyerektartásból is tisztességesen fel tudnám nevelni a gyerkőcöt, egy pillanatig sem haboznék, és megtartanám, akkor is, ha nagyon rossz lenne a kapcsolat, és emiatt egyértelmű, hogy vége lenne hamarosan.
2018. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem tervezett terhességet nem tartanék meg soha, Plán e nem bizonytalan kapcsolatban
2018. dec. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom védekezni luxus lett volna egy félig szar kapcsolatban.
2018. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!