Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen inni felest?

Terhesen inni felest?

Figyelt kérdés

Tegnap ittunk egy két felest (koccintottunk karikor) és ma teszteltem pozit.

5napja késik de nem foglalkoztam vele

Baj lehet a babával? :(


2018. dec. 26. 14:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ, és azoknak külön akik gratuláltak !☺️

Megijedtem hirtelen, nem olvastam utána, sosem voltam még várandós így nem tudhattam :) Szép estét!

2018. dec. 26. 22:08
 12/14 anonim ***** válasza:
A saját esküvőmön, pár hetes terhes voltam már, a kedves anyósom elintézte, hogy gyerekpezsgőt igyak :D
2018. dec. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"#5 Attól, mert te nem hallottál a mikrohullámú sütők által kibocsátott sugárzásról, kettőnk közül szerintem nem én vagyok az ostoba. "


DE, TE vagy az ostoba, különben nem dölnél be ilyen hülyeségnek, tudnád, hogy a mikróhullámú sütöben lév sugárzás lényegében rádióhullám - azaz nem árt többet, mintha bekapcsolod a rádiót vagy a mobil telefont!

2018. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ki mondta, hogy a mobiltelefonok sugárzása ártalmatlan? Az a helyzet, hogy a sugárzás hatását az egészségre jelenleg nem udják megállapítami! Majd ha az a generáció megörekszik, ami már ebbe a digitalizált világba született bele, akkor biztosabbat lehet állítani. De mióta vált mindennapossá a telefonhasználat? Úgy 15 éve talán, vagy még kevesebb. Ennyi időből még nem lehet azt a hipotézist felállítani, hogy a digitalizált eszközök által kibocsátott sugárzás (mennyire) ártalmatlan az egészségre. Én csak azt próbáltam ezzel mondani, hogy amíg nem tudni valamiről, hogy mennyire káros, addig nem kéne ész nélkül használni, főleg olyan fejlődésben lévő, védtelen szervezeteket kitenni ennek, mint ami a kisbabáknak van. És legfőképpem nem kellene olyan hülyeségeket beszélni, aminek abszolút nincs semmi alapja. Vonatkozik ez a telefontól kezdve a mikrohullámú sütőkig mindenre. Az meg, hogy itt sértegetsz és nem vagy képes elfogadni egyéni nézőpontokat egy kérdésen belül, az csak a te beszűkült látókörödet és az értelmi képességed hiányát tükrözi. Ennyi.
2018. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!