Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok jó terhesvitamint?...

Ajánlanátok jó terhesvitamint? Még csak a babatervezésnél tartunk. Jöhet amikor szeretne, de szeretnék valamilyen vitamint szedni.

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó terhesvitamint, amit a tervezésnél is lehet már szedni. Természetesen megkérdezem az orvost is, de tapasztalatok is érdekelnek. Köszönöm nektek a válaszokat

2018. dec. 27. 05:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyiket szedheted, már azzal sokat teszel érte,hogy tervezéskor elkezded. A dm-es vitamint sokan ajánlják,de nekem fura szaga van ezért alig várom,hogy elfogyjon és váltsak.

Én is kíváncsi lennék rá kinek melyik vált be. Összetételben szerintem nincs túl nagy különbség.

2018. dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Femibiont szedek a babatervezéstől, nekem bevált. Először a babatervezőset szedtem, aztán váltottam 1-es,majd 2-esre. A szoptatás végéig tervezem szedni.


23hkm

2018. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Femibiont szedtem, igaz csak a pozitív teszt után keztem el, előtte csak folsavat + vasat szedtem.
2018. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak vitamin, szeded amelyiket akarod, ugyanaz mind.

( szegeny orvosokat sajnalom )

2018. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevittel KEZDTEM, még a tervező időszakban. Meg voltam vele elégedve, úgyhogy a 2.trim-ben is azt szedek, bár ez már nehezebben csúszik le. Nagyobb, és fura szaga van, de azért szedem becsülettel, már nem akarok váltani. (mondjuk ezt az Elevit2-őt már csak 2-3 naponta gyűröm le.)
2018. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Femibiolt szedtem. Majd eszembe jutott h a lányom tervezésekor 8hónap sikertelenség után Elevitet kezdtem szedni. Terhes lettem az első hónap után (nem állítom h emiatt, de....)

Szoval váltottam Elevitre, és újra terhes lettem 😉

2018. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jutavitet szedtem, szerintem tökéletes az összetétele és sokkal olcsóbb is mint a többi. Van belőle jódmentes is a pajzsmirigy problémásoknak.
2018. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is femibiont szedek, a babatervezőset, mivel egyenlőre még nem sikerült.
2018. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon profi akarsz lenni, utánajársz az összetevőknek és csinálsz egy nagy táblázatot, amiben az ára is benne van :) Az is lehet, hogy találsz ilyet neten. Utána olvashatsz száz külön fórumban is, melyiket miért ajánlják (mert szerves formában van benne az meg az) vagy miért nem (mert valaki hány tőle). Az orvos szerintem vagy azt fogja mondani, hogy neki mindegy, vagy azt, amelyiknek az orvoslátogatója a legutóbb volt nála, vagy maximum kitér arra, hogy ha gond van a pajzsmirigyeddel, akkor ne válassz jódosat. Vagy szedhetsz külön is vitaminokat, amit jónak látsz, pl. folsav helyett még tutibb a B-vitamin komplex, vagy ami már most az életviteledhez jól jön, pl. ha sportolsz, plusz magnézium, ha nem ehetsz tejterméket, akkor calciumot, ha glutént, akkor vasat szoktak ajánlani, a D- és C-vitamint meg télen mindenkinek.
2018. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget lányok.
2018. dec. 27. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!